Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Venysek1

Rozměry kol Octavia III Scout

8 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mohl by mi někdo z majitelů Škoda Octavia III Scout písnout jaké má v TP povolené rozměry 18" kol? Zajímá mě hlavně ET atd. Díky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A zjistím někde, jaké rozměry kol a ráfků pro Octavie III jsou nebo byly od začátku výroby výrobcem povoleny? Takový souhrn nějaký? Protože např. 7,5Jx18" ET43 jsem dnes nikde nedohledal a přitom vím, že taková kola existují a na Octavie III se údajně osazovala. Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolo Braga mi to nabízí pouze na Karoq, nikoli na Scouta, ale mám kola Pictoris 7,5Jx18" ET43 a nějak je né a né dohledat v příslušenství s tímto ET. Všude je jen ET51. Pokud bych je našel, že se dávaly tyto kola na Oct. III, chtěl bych začít řešit, jak nechat rozměr ET těchto kol (ET43) nechat zapsat do TP jako originální možný rozměr kola. Jedná se o originál kola Škoda. Bohužel ale, ET43 v TP u kol 7,5Jx18" jako možnost nemám.  A zjišťuji, že každý má v TP jiné alternativní rozměry ráfků :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolo Braga s tímhle rozměrem můžeš koupit přes příslušenství pro OC Scout. Stejně tak i tvoje kola Pictoris se stejným rozměrem šly z linky k předfl Scout nicméně už nejsou v nabídce přes příslušenství. Jsou dostupná pouze jako náhradní díl...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.