Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Honza9007

Červené L&Kčko

59 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Nevím jak s tím kdo jezdil přede mnou, ale je fakt, že jsem na dálnicích při přeletech musel několikrát fakt jít surově do brzd (200+ až do 80) a začaly pak pěkně drnčet, jak se kotouče krapet zkroutily. Ještě by daly asi 3-5tkm, ale když už to jednou bylo v servisu, tak se to udělalo při jednom. Věděl jsem, že tenhle servis bude za raketu

A navíc se na tom dost podepisuje i jízda s ACC, který umí jen brzda/plyn.
Podobně to bylo i u Octavie, když jsem jezdil hodně a jen s adaptivním tempomatem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To mě u ACC dost štve, že vůbec neumí pracovat s brzděním motorem, přitom mnohdy by stačilo, jen podřadit o jeden stupeň.

Na SII jsem taky dělal brzdy v 60 tis. km, ale hlavně proto, že žadní byly orezlé a taky jsem nevěděl jak s tím jezdil ten předtím.

Teď drží 80 tis. km. bez problému.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tempomat nemůže vědět, s jakou razancí kdo začne brzdit a proto prostě brzdí.

Jinak já jsem dělal haldex a DSG v 50k km a bylo mi důrazně doporučeno haldex měnit max po 60k km. Že je teď interval 3 roky bez najetí km a po dotazu do několika AS ty haldexy padají jak švestky, protože operáky najedou za 3 roky 100-150k km a to haldex nedá. Přitom výměna oleje i s materiálem komplet v AS vyšlo asi na 1400 :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kolega taky mění v rozmezí 50-60tis.km - Kodiaq. On zrovna Haldex kdovíjaká výhra, co se spolehlivosti týče, není.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, Mich napsal:

Tempomat nemůže vědět, s jakou razancí kdo začne brzdit a proto prostě brzdí.

Jinak já jsem dělal haldex a DSG v 50k km a bylo mi důrazně doporučeno haldex měnit max po 60k km. Že je teď interval 3 roky bez najetí km a po dotazu do několika AS ty haldexy padají jak švestky, protože operáky najedou za 3 roky 100-150k km a to haldex nedá. Přitom výměna oleje i s materiálem komplet v AS vyšlo asi na 1400 :-)

Brzdí i z mírného kopce když předním nikdo není a jen koriguje rychlost, na což by v pohodě stačil brzdný účinek motoru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 9 hodinami, Ratlik napsal:

Kolega taky mění v rozmezí 50-60tis.km - Kodiaq. On zrovna Haldex kdovíjaká výhra, co se spolehlivosti týče, není.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nech ho, i palivák a vzduch bude dělat taky v 90k, protože je to napsaný v Elsa :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.