Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Kucí děsnej průser...Sedím teď na technické na parkovišti v autě, ještě než začal měřit emise tak to týpek prošlápl a rána (nic velkýho) a teď to strašně houká...Prej možná jen vylítla hadice, možná ne...Máme v Brně nějakej ,,klubovej" servis kam bych s tím mohl vlítnout? Ideálně ještě teď...Jesi mi někdo dáte kontakt do sms (774565567) byl bych hrozně vděčnej...Dík...

Odkaz ke komentáři

Uf, hodne stesti:
Jiri Jurecka OC Servis
Contact details
jiri.jurecka.st@gmail.com  • Home
605 267 171  • Mobile
http://www.google.com/profiles/115877766020313288454  • Profile
Google Maps
Contact photo
Jiří Jurečka
+420 605 267 171  • Main
Svatopetrská 536/20, 617 00 Brno-Brno-jih, Czechia

 

pripadne kdyz by nemel cas:

Chydokar otec a syn od Alessi
606246334
Vypravni 9

pripadne RFauto
605 252 971 Masná 301/108, 602 00 Brno-jih

vsechno Brno jih

Mas to i na sms, tak good luck

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdarec chlapy,
udělal jsem si radost a koupil si Octavii, chci se zeptat jen jak to mate s těmi srazy? Kde se potkáváte v kolik a jaká bývá účast? Dělám na směny takže ne pokaždé to vyjde ale rad bych se přidal pokud by to nevadilo a sem tam se s vama potkal a pokecal [emoji846] jinak kdyby tu byl někdo z jihu nemám problém se potkat i jindy jinde [emoji846] děkuji za odpovědi [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zdarec chlapy,
udělal jsem si radost a koupil si Octavii, chci se zeptat jen jak to mate s těmi srazy? Kde se potkáváte v kolik a jaká bývá účast? Dělám na směny takže ne pokaždé to vyjde ale rad bych se přidal pokud by to nevadilo a sem tam se s vama potkal a pokecal [emoji846] jinak kdyby tu byl někdo z jihu nemám problém se potkat i jindy jinde [emoji846] děkuji za odpovědi [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...