Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Kajman: ano, bude to přesně v Mutěnicích, tam v tom "vinném kopečku" - Bůdy, jestli víš ;) já tam tomu říkám, že se tam zastavil čas.

Zatím jako sraz se plánuje ze soboty na neděli (více to prý vyhovuje). Ale se Skajem tam možná budem už od pátku :rolleyes:

A týden před tím pojedu na Otevřené vinné sklepy :wub::pivo:

Odkaz ke komentáři

Dnes budu mluvit s paní majitelkou, tak uvidíme, co dojednám/ujednám, případně co nového..

Budu rád, když se začne (alespoň obrazně sčítat seznam osob na přespání - nutně!) a těch, co by jen dojeli - ujednám nějaké "minimání" podmínky, páč předpokládám, že nebudete pít :lool:

Odkaz ke komentáři

Ano, vidím to na ten 28/29 duben.

Pí. Mokrušová s námi počítá i s lidmi, kteří přijedou auty na pokec a nebudou pít, ale předpokládám, že si s námi dají část nějaké té bašty?

Takže bych to začal směřovat na:

  1. přespím, degustuji (auto maticky připojené jídlo)
  2. přespím, nedegustuji (ale něco pojím)
  3. nepřespím, degustuji (pojím)
  4. nepřespím, nedegustuji (pojím)
  5. nepřespím, nedegustuji, nejím - dojedu pouze "pozdravit"

Nejpozději týden před začátkem akce chci mít vše zkompletované, dané do kupy a dle potřeby zaplacené případné zálohy (odvijí se dle požadavků ubytovatele/majitele sklepu, není to částka pro mě :lol: )

 

Jo a pokud by chtěl někdo dojet už v pátek, zajít někam do okolí, projíždka na kole atd.. proč ne, dá se domluvit i toto a udělat si celek víkend.

 

Účastníci zájezdu:

Přespí a pojí:

Olaf

Technikus

Dadacek

Skaja

 

Pojí, popije:

Kajman

 

Pouze dojedou:

Alesi

Aleš + Ivetka

Lubino ?

 

Všechno :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kajman: ok, takže budeš degustace, jídlo, zábava, pokec, kytaru asik můžeš vzít :) vyměníme ji za cimbálku :lol:

ale spát nebudeš. Je to tak?

 

Včera jsem mluvil s pí. Mokrušovou, tak týden dávám, než udělám "death line" ptže s tím spaním mimo objekt to potřebují vědět co nejdříve, aby to domluvili co nejblíže, že :pivo::palec:

Zatím jsou potvrzeni pouze 4 spáči

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...