Přejít na obsah

předni svetla bez mlhovky vs s mlhovku


mazliik

Doporučené příspěvky

ahoj mam dotaz na aute mam predni s mlhovkama a chtel jsem si je vymenit z duvodu vnitrni zaslosti. Bohuzel mi prisla svetla bez mlhovek z o1 2004. da se to z myho svetla prehazet do toho noveho myslim jako kabelaz patice atd. ? nebo jdou svetla rozlepit? nebo mi jsou ty bez mlhovek na nic a jsem blb ze jsem si to neoveril :) diky za rady

Odkaz ke komentáři

Ve svetlech bez mlhovek je misto cocek jen zaslepka, takze by melo stacit jen vyriznout diru v zadni casti svetla a cocky prehodit.

Mam taky velmi pekny face svetla bez mlhovek, koupil jsem tedy face svetla s mlhovkama s tim, ze ty mlhovky prehodim do svych svetel a jak jsem napsal, melo by stacit jen vyriznout diru do zadniho deklu, aby se tam ty cocky mohly nainstalovat ??

Odkaz ke komentáři

jde to v pohode. jen je jednodussi ten konektor oddelat cely nez jen vypinovavat jeden vodic jelikoz minus maji spolecnej do jednoho pinu a muselo by se to slozite napojovat :) jinak ty novy svetla maji vlasecnice ale na to kaslu to se da vybrousit.. ty puvodni byly cely vypaleny zevnitr.. za me dobry :)

20180913_144453.jpg

20180913_142548.jpg

20180913_140710.jpg

20180913_130827.jpg

 

 

Upraveno uživatelem mazliik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...