Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Dnes jsem sundaval dalnični znamku z Bawa do Fabie...hoši to je prcačka neskutečna. Jeste ze za rok už to bude jako na Slovensku elektronicka :)

Jinak kilometry přibývaji a za chvilku si to budu muset pripojistit jelikoz u Allianz mam max.rocni najezd 10 tisic :(

Odkaz ke komentáři

Tak vis jak...doba je zla :) Fabia jede po dalnici jednou za 2 roky. Ale jinak mas pravdu. Sice auto je vic jak za mega ale jinak ty majitele jsou nejhorsi...viz Tomas co ma objednany to.cikansky auto a uz resi zda bude jezdit za 4 nebo 5 litru :)))

 

Petre: stydim se :(

Jaro: jj je to tak. Na Slovač jezdime 2x ročně.

Odkaz ke komentáři

Petře: kdyby Fabka jezdila častěji tak to taky neresim ale co ted momentalne řešim tak vyčisteni a naimpregnovani kuže a interieru. Z HK nekdo nejake tipy?

  Minimalne jednou za rok by se mela kuže naimpregnovat. Kdybych to auto konfiguroval ja tak rozhodne ji tam nedam ale aspon ze je v cerne barve. V 325 byla svetla a to bylo peklo.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
V 4/22/2019 at 10:47, josef1968 napsal:

To sedmičkové Bawko je 12 válec?  To je zase jiná liga ve srovnání s šestiválcem :lol:. To musí být jako vzlet raketoplánu.

Kolik muže stát ta Michelina?  To je přímo guma určená na okruh? Nevypadá to tak.

Je to CUP2, taková asi nejběžnější semi slicka.. cena podle rozměru, stačí si to najít na internetech....

Odkaz ke komentáři

Jiřiku: tak však viš jak to myslím...ty poslední MB jsou parádní,zvlášt v té střibrné barvě :biggrin: ale zrovna tobě se divim žes vyzkoušel sportovní vuz pod ozbacenim 330xd a přesedlal jinam :)

Dnes gurmánský festival v Hradci Králové a pravý arménský šašlyk. 100 kg masa předem naložené.Pochoutka neskutečná :)

Tentokrát M3 spinkala doma a panáček popíjel Bernarda 11

59087150_2373185422745866_6989316975042232320_n.jpg

59138277_10214935757056171_4117665823340888064_n.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Kluci dekuju Vám. Tady na foru me to přijde ze dost umira. Neni tady takovy zivot jako driv tak jsem to chtel rozproudit dobrým jidlem. 

Jinak asi fakt stárnu...nemuzu si pomoct. Nevim co s tim dal popravde. Zase mam karu o kterou mam strach i kdyz je v tom vyhledavani apod.veci... spis kvuli vandalizmu mam bobky.

 

Uvital bych Vaše nazory. Nechat nebo o 200 tisic to prodat vice? Nemelo by to klesat na cene ale ...

 

Jiřiku podivam se vecer do garáže. Jeste jsem v praci a jak pišeš je to akorat jak to mam ja. Tmavši uz bych nedal a svetlejši nema cenu. Rozdil skoro neznatelny mezi sklem z výroby. Napišu.

Odkaz ke komentáři
On 5/6/2019 at 3:31 PM, romariooo said:

Kluci dekuju Vám. Tady na foru me to přijde ze dost umira. Neni tady takovy zivot jako driv tak jsem to chtel rozproudit dobrým jidlem. 

Jinak asi fakt stárnu...nemuzu si pomoct. Nevim co s tim dal popravde. Zase mam karu o kterou mam strach i kdyz je v tom vyhledavani apod.veci... spis kvuli vandalizmu mam bobky.

 

Uvital bych Vaše nazory. Nechat nebo o 200 tisic to prodat vice? Nemelo by to klesat na cene ale ...

 

Jiřiku podivam se vecer do garáže. Jeste jsem v praci a jak pišeš je to akorat jak to mam ja. Tmavši uz bych nedal a svetlejši nema cenu. Rozdil skoro neznatelny mezi sklem z výroby. Napišu.

Jidlo, sex a vymesovani zaberou vzdycky ;-)

S tim autem je to tezky - zabavny a rychly auto bude vzdycky drazdit... Na druhou stranu - kdyz si poridis cerne S500 coupe, myslim ze moc lidi nebude mit koule tomu neco udelat...

neco takoveho :-)

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mercedes-benz/tridy-s/18247724

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...