Přejít na obsah

Alarm


Doporučené příspěvky

Zdravím, nevím, jak to popsat, tak začnu od začátku. V sobotu jsem byl na výletě s přítelkyní a když jsem přišel k autu, měl jsem vypuštěné zadní kolo a čepička pryč. Při dofoukání jsem zjistil, že ventilek syčí a uniká. Takže foukám každý den. Tak nevím, jestli je to chyba ventilku nebo cizí osoby. Nicméně jsem přijel domů a na druhý den jsem sedl do auta a radio pryč, kastlík vyházený, drobné z popelníku pryc. Takže asi zloděj. Řekl jsem si dobře, 500 za radio není zase taková hrůza, zvlášť když jsem neměl rozbité okno, asi chyba zamykání, na kterou jsem ještě nepřišel.. Ale od té doby alarm se mi spouští co 10 minut a opravdu nevím, co s tím. Už jsem podle nějakých rad na netu vypnul vnitřní, jedním stlačením zamykání na dálce, ale nefunguje to. I když zamknu vše ručně a dveře řidiče klíčem, aktivuje se alarm, tak už nevím...   Nakonec jsem musel odpojit baterku, ale takhle to nejde napořád. Ještě mě napadlo, jestli alarm nespouští to vyfukující se kolo, ale to asi těžko, zas tak citlivé ty senzory asi nebudou. Každopádně díky za jakoukoliv pomoc a radu....budu vděčný a rád...díky.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem po dvou dnech vyměnil prázdné kolo, napojil baterku a už tři dny zatím v pohodě. Alarm nehouká, jen bude asi problém v centrálu, který mi zamkne celé auto, ale občas na jedny dveře zapomene, což se asi stalo i při tom vykradení. Jedny dveře asi zůstaly nezamknuté, to se mi stalo i dnes ráno. Od teď po zamknutí kontroluji všechny dveře a určitě si nechám v servisu zkontrolovat centrál a každopádně si na to budu na to dávat větší pozor.    Tak nakonec nevím, jestli za spouštěním alarmu bylo to vyfukující se kolo, ale asi ano, jak to tak vypadá.......čidla asi fungují dokonale, možná až moc.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...