Přejít na obsah

Škoda Octavia 1u nejde otevřít 5 dveře (2009)


Kinkor

Doporučené příspěvky

Dobrý den, nedávno se mi stalo na dovolené že nešel otevřít kufr a na několikáté zmáčknutí 5 dveří se podařilo otevřít. To jsem to neřešil protože se to pak rozběhlo. Za nějaký čas zase stejný problém, s 5 dveřmi jsem celkem třískal. 5 dveře jsem zavřel humpolácky a jel, zatáčel jsem do zatáčky a slyším zvuk co je slyšet po zmáčknutí kliky na 5 dveří nekolikrát po sobě, říkal jsem si že dveře spatně dovřel nebo tak, když jsem vystoupil dveře jsem už neotevřel. Po odemčení auta dálkou to na 5 dveřích nic nedělá nic se nehýbě musím je otvírat přez kufr nad tapecírunkem. Ptám se co je spatně? elektrika? do kabílku se v levé strane vylil ostrikovač ale fungovalo to. Nebo je zlomený nekde kabílek nebo rozbitý mikrospínač? Proto píšu sem jesli nekdo pomuže.  Je to Octavia 1U TOUR 1.6 mpi 75KW benzin 2009. Děkuji za každou odpověd

 

 

kufr 6.jpg

kufr 5.jpg

kufr 4.jpg

kufr 3.jpg

kufr 2.jpg

kufr 1.jpg

43286575_2158305157523804_571038643855032320_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...