Přejít na obsah

Led žárovky neohřívají světlomety v zimě


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Mam jeden dotaz...

Vymenil jsem na sve dvojkove ovci (1.9 tdi 77kw 2007 1Z3) zarovky za LED. Bohuzel pri mrazech ci snezeni (ziji na Islandu a uz nam snezi kdyby nekdo rikal ze je v CR 20°C :D) se mi deje to ze po cca 20 minutach jizdy musim zastavit otrit svetlomety a pokracovat v jizde... a to opakuju porad pokud jizdu neukoncim. Cetl jsem ze LED zarovky maji nizsi vyhrevnost nez klasicka H7... Proto usuzuji ze z tohoto duvodu mi zustava snih na svetlometech ci namraza protoze u klasickych zarovek mi vse rozmrzne a nemam takovy problem jen u tech LED H7 mi zustava vse na svetlech. Ma s tim nekdo zkusenost? Muze mi nekdo poradit nejake reseni jak tuto vec nejaky kutil doma vyresil? Samozrejme je mi jasne ze kdyz dam zpet puvodni tak vse bude fungovat jak ma jen pred timto ukonem se radsi ptam Vas zkusenych jestli nad tim nekdo nevyzral. Vymenu za Xenony ci pridavne sterace na svetla o techto vecech vim. Dekuji mockrat za Vase odpovedi Honza

Odkaz ke komentáři
před 32 minutami, horky99 napsal:

Četl jsem ,že píšeš o Islandu. A tam je to dovolené, nebo to jen neřeší? Jinak koukni na aliexpres, kupoval jsem tam h4 a bez problémů.

Odesláno z mého SM-J330FN pomocí Tapatalk
 

Spis to tu neresi pdofoze je fu vetsinu roku tma... no kupoval jsem ty co tam mam a jsou 37 W cca a ted sem nasel 50W bude to stacit?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...