Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

8 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, prosím Vás chci zeptat, mám Octaviu I , 1,9 TDi 2010 a mám světla bez mlhovek, dá se to udělat tak, aby jsem mohl mít světla s mlhovkami? (zda by vše fungovalo, kdybych koupil světla s mlhovkami i nový přepínač světel)

Předem všem děkuji za rady a typy. Michal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud koupis jiny svetla a vypinac svetel, ktery podporuje predni mlhovky, tak by fungovat mely. Kabelaz bude urcite pro mlhovky pripravena...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja myslim, ze kabelaz bude nachystana. Kdyztak vypoj konektor ze svetla a pokud budou vsechny piny obsazeny, tak je kabelaz kompletni 😉

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, tak jsem to porovnával s kamarádem a do světel jdou stejný svazky, ale on má ve vypínači o 2 kabliky navíc zapojený, ja zase jednu slučku šedožlutého kabelů, tak lajicky si myslím žeby to mohlo být ono. Viz foto.

20181009_155318.jpg

20181009_183046.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Super, děkuji za pozitivní info, elektro plán jsem zatím nenašel :-( neměl by jsi někde postup práce jak to udělat pro blbce :biggrin: , nejsem mechanik ani elektrikář, jsem fyzioterapeut takže podle návodu jsem schopný si většinu práce udělat sám.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sedozluty vodic by mel jit na pin 8 sedmnactipinoveho konektoru spinace svetel... pin 11 ma co docineni s ostrikem svetel pokud se nemylim a to asi nemas a tvuj kamos jo. takze jen pripojit pin 8 a cajk. kabelaz pro kontrolku prednich mlhovek by tam mela byt pripravena ovsem nevim jestli je osazena zarovicka nebo led (ted nevim co tam je) v pristrojovce.. jednoduche vyzkouseni te kontrolky a pak i tech mlhovych svetel az je tam budes mit  je ze na ten sedozluty privedes +12V(samozrejme jeste ho nebudes mit zapojeny ve vypinaci)  treba z baterky nebo pojistkove skrine hlavne si neskrtnout o kostru.. nejlepe to zkouset pres pojistku...

Bez názvu.jpg

Upraveno uživatelem mazliik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.