Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

2 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím klubáci, hledal jsem stejný nebo alespoň podobný problém zde na fóru a nemohl jsem ho najít proto zakládám nové téma a potřeboval bych od vás pomoc.

Před 2ma měsícema jsem koupil II Ovci 1.9 77kW 2007. Všechno v pořádku do doby kdy jsem najel zhruba 750 km a povedla se mi jedna banální věc. Jel jsem zhruba 70km/h na 4ku při zaplém tempomatu, potřeboval jsem zrychlit tak jsem pomoci držení + na tempomatu vytáčel motor do 100km/h a zařadil 5ku (stále jsem držel + na tempomatu a né plyn..) a najednou bum tempomat se sám vypl a auto skočilo nejspíš do nouzáku nebo nevím prostě auto netahalo turbo, ale žádná kontrolka se nerožla jen pak nešel znova zapnout tempomat. Tak jsem na nejbližším místě zastavil vypl a zapl motor a vše zas fungovalo jak má. Říkal jsem si, že jsem asi nějak zmátl jednotku tím že jsem držel + na tempomatu a přeřadil či co. Ale uběhlo asi dalších 600 km a opět se auto hodilo do "nouzáku" (od té doby co se mi stala ta věc s tempomatem ho nepoužívám, takže teď se to stalo bez pomocí tempomatu.), žádná kontrolka nic, opět jsem vypl a zapl motor a vše zas šlo jak má. Od té doby co jsem s autem najezdil už asi 2 200km se mi to stalo 5x a nikdo vůbec neví co stím a příjde mi, že se to teď děje častěji a častěji...

Je to záhada a chtěl bych se zeptat jestli někoho nenapadá co je špatně? Snad jsem problém vysvětlil dostatečně k pochopení i když vím, že je to složité...

Předem děkuji za odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.