Přejít na obsah

Záhada "náhodného" nouzáku


Doporučené příspěvky

Zdravím klubáci, hledal jsem stejný nebo alespoň podobný problém zde na fóru a nemohl jsem ho najít proto zakládám nové téma a potřeboval bych od vás pomoc.

Před 2ma měsícema jsem koupil II Ovci 1.9 77kW 2007. Všechno v pořádku do doby kdy jsem najel zhruba 750 km a povedla se mi jedna banální věc. Jel jsem zhruba 70km/h na 4ku při zaplém tempomatu, potřeboval jsem zrychlit tak jsem pomoci držení + na tempomatu vytáčel motor do 100km/h a zařadil 5ku (stále jsem držel + na tempomatu a né plyn..) a najednou bum tempomat se sám vypl a auto skočilo nejspíš do nouzáku nebo nevím prostě auto netahalo turbo, ale žádná kontrolka se nerožla jen pak nešel znova zapnout tempomat. Tak jsem na nejbližším místě zastavil vypl a zapl motor a vše zas fungovalo jak má. Říkal jsem si, že jsem asi nějak zmátl jednotku tím že jsem držel + na tempomatu a přeřadil či co. Ale uběhlo asi dalších 600 km a opět se auto hodilo do "nouzáku" (od té doby co se mi stala ta věc s tempomatem ho nepoužívám, takže teď se to stalo bez pomocí tempomatu.), žádná kontrolka nic, opět jsem vypl a zapl motor a vše zas šlo jak má. Od té doby co jsem s autem najezdil už asi 2 200km se mi to stalo 5x a nikdo vůbec neví co stím a příjde mi, že se to teď děje častěji a častěji...

Je to záhada a chtěl bych se zeptat jestli někoho nenapadá co je špatně? Snad jsem problém vysvětlil dostatečně k pochopení i když vím, že je to složité...

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...