Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Petas.1

Výměna pátých (kufrových) dveří na Octavii II sedan

4 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych poradit od vás co už s tím máte nějakou zkušenost , a to s výměnou kufrových dvěří na sedanu OII face.  Jdou použít na OII face dveře z předfaceliftového modelu ? Jsou tam nějaké rozdíly kvůli kterým by to byl problém je tam nasadil , nebo by se muselo něco víc upravovat ? Ptám se protože jsem sehnal předface dveře v laku  , takže by se asi nemuseli lakovat .

Mám dveře bez zadního stěrače a ty co bych mohl koupit jsou i s tímto stěračem , co by se muselo vyměnit nebo doinstalovat pro zprovoznění toho stěrače aby byl funkční ?

Díky předem moc za rady, docela na to pospíchám aby mi je někdo neodvezl přede mnou  :unsure:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A prosím tě, jak je to s vyhříváním okna, má předfacelift taky v tom výhřevu druhou anténu ?

Já mám na faceliftu na obou stranách gumové průchodky  a na dveřích co jsem si našel z předface je jenom jedna na levé straně od řidiče.

Co v tom jde za dráty v té pravé ? Je tam všechno jako u face ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.