Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

BlackRather

Šroub sedadla řidiče

6 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám dotaz ohledně šroubu, který drží sedadlo řidiče, respektive je již součástí celého sedadla. Koupil jsem auto a šroub tam chybí, celé se to pak divně hýbe. Chtěl bych ho koupit ale nevím číslo. Mohl by to někdo zkusit najít? Děkuji. 

IMG_20181103_152651.jpg

IMG_20181103_152628.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa by to mohol byť šrób na pozícii 13. Je síce zakreslený na vonkajšej strane, ale mal by byť aj na vnútornej strane.srob.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To neni on  bol som to skuknuť je to taka sedlova skrutka 10 mm s plochou hlavou na 50-tku hezdicovy torx, prehľadal som internet aj etku no nič je to sučasť ramu sedadla proste.Toto na fotkeod Teba drži ten droteny rám sedadla na ktorom drži bočny plast.

InkedWP_20181104_13_54_46_Pro_LI.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Toto je veľmi podobne aj keď určene inam ale možno by to tam sadlo presne.  https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/047109281-skrutka-m10x26-oe-19629.html

To sedlo pod hlavou ide do toho medeného puzdra , ktoré je vidieť na prvej fotke v tipicu.Vytvorí to pevný ale zároveň pohyblivý spoj.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No když jsem hledal já, tak mi nejvíce seděl tento https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/n90699002-sroub-m8x12x24-5-skoda-27814.html

Ten z odkazu, co jsi poslal vypadá možná ještě lépe, zkusím je koupit oba a uvidím. Pokud nepasne tak budu muset hledat nějakou havárku. Teď už alespoň vím že v Etce není, to bylo nejdůležitější. Děkuji za ochotu :).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.