Přejít na obsah

Coming/leaving home


Doporučené příspěvky

pokud se zaškrtne v Byte 17 bit7 u některých SW verzí, tak přestane CH a LH fungovat

daleko: 40180A3AF0251AC040080080010001E443711588536D8D60648000200000

h2oenergy: úpravou epprom se to nestane, jde o špatné kódování k SW jednotky

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři

Hmmm, klobouk dolů. Kdo by čekal, že to bude v jednom odškrtnutí. :o

Aktuálně to jede OK!!! Klobouk dolů.

 

Znamená ten odškrtnutý bit něco pro SPZ? Mám tam originální LED osvětlení. I s odpory. Protože se mi zase nijak nepodařilo odstranit hlásící chybu prasklé žárovky. 2x když jsem jel, tak to bylo bez chyby a 3x se žlutou ikonou prasklé žárovky. A stále takto dokola. Tak jsem dal odpory a je klid. Jinak nevím jak to odstranit. Možná vyšší mocí než je VAG. Každopádně LED svítí standardně.

 

(Předpokládám, že bych úplně vypnul kontrolu napětí zadních LED SPZ a oddělal odpory, k tomu bych potřeboval nějakou jinou úpravu než přes VAG... Jinak bych se sem tam potýkal s chybou prasklé žárovky na budících. Žádnou speciální odbornou úpravu jakékoliv jednotky jsem nedělal.)

 

Pošli mi do SZ nebo zde číslo účtu na odměnu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravim kucí. Dopatral jsem se k tomu ze se mi podarilo nakodovat leaving/comming home ze se obevilo v maxidotu. Zapnu, nastavim cas trvani, ale nefunguje. Mam OKTU 2 r.v.2012 eleganci bez xenonu, destovy senzor a vypinac svetel bez moznosti AUTO. Ale makat by to melo co myslite? Nejake rady? Zkousel jsem i za tmy, nekde jsem se docetl ze reaguje na svetlo pomoci senzoru v samozatmivacim zrcatku. Tkousel jsem i vypinac svetel v poloze 0 i v poloze zapnuto. 

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Eddie29 napsal:

A nebo pri opousteni auta probliknes svetlama a leaving se spusti, tak to mam na sve eleganci ja...

Tohle jsem nekde uz taky cetl, ale nezkousel. Zkusim

před 6 hodinami, ka_r_los napsal:

TAm je myslím problém v tom, že nemáš aktivní světelnou část sensoru (ikdyž tam je), CH/LH bez sensoru fungovala co já vím jen na předFL.

Takže dodělat vypínač, natáhnout drát do BCM pokud není a pak nebude problém

To znamena, ze by pak fungovali i AUTO svetla?... Nemas po ruce nejaky navod jak na to? ?✌️

Odkaz ke komentáři
V 4. 6. 2018 at 6:33, milhausek napsal:

to blbé bliknutí dálkovýma se dá překodovat a fungovat tak jako to fungovalo předtím bez bliknutí.

Páčkou dalkovych mi to jde. Ale samozrejmne pri odemykani se nic nedeje . Nemas tucha kde nakoduju?

V 2. 6. 2018 at 11:58, Eddie29 napsal:

A nebo pri opousteni auta probliknes svetlama a leaving se spusti, tak to mam na sve eleganci ja...

Tak jak pises to funguje, ale pri odemykani se nic nedeje. 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 let později...

Ahoj, je tady někdo z okolí Liberce kdo by uměl nakódovat Coming/Leaving home do O2 FL 2009, Maxidot, dešťový senzor. Nemám přepínač světel s AUTO režimem. To bych eventuálně klidně nechal dodělat taky i s automatickým svícením, kdyby to bylo podmínkou. Děkuji za případný kontakt.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...