Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

49 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravim jak je casove narocna montaz do O1 r.v. 97 66KW TDI..|??

Jsem z Prahy, ale přijel bych klidně i k Vám, jen jestli to není na dva dny :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám v autě (o1 rs) tempomat, ale s tou horší páčkou. Takže bych chtěl koupit páčku s kolébkou. Dala by se u vás objednat a na kolik by případně vyšla? Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem se domlouval na tempomat do O1 na konec unora ja to zatim nestiham jse stale mimo cz ale montaz bude 100'/. U vas v Prostejove . Po ceste domu. Dekiji Batr

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím. Je tu někdo, kdo by namontoval tempomat na O1 1.6 benzin, 74kw, r.v. 1999? Liberecko, Praha, Rakovník nebo kdekoliv po cestě...? Jaká by byla cena komplet materiál a práce? Díky.

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím !

Pánové jaká je šance, že na mou O2 rv.2007 s palubním počítačem půjde namontovat tempomat ?

Prej jsou některé vozy na které to nejde :(

Bojím se koupit páčku a pak lítat po servisech s tím,

že mi pak řeknou, že mám páčku na nic, protože na moje auto to nejde aplikovat :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nestačí vyměnit jen páčku, pokud je osazena nejhloupější podvolantová jednotka. Ale ta jde koupit lacino na inzerát, já třeba sehnal za 570 Kč jednotku, co umí tempomat i multifunkční volant. Co máš za jednotku si můžeš vyčíst přes levný ELM327 adaptér. A seznam, co která jednotka podporuje za funkce: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, posíláš páčka s kolíbkou na octavii 1 na dobírku a za kolik? Tempomat mám namontovaný, ale mám vadnou páčku. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mohu se zeptat, ta cena 1600 za tempomat do O1 liftback r.v. 2000 po face 1.9 TDI stále platí? V tom je zahrnut materiál i práce? Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.