Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Strami

Deaktivace kontrolky prasklých žárovek

10 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Dobrý den, chci se zeptat zda někdo nevíte jak odkodovat kontrolku prasklých žárovek, vím že už se to zdeprobíralo ale kdo dal nějaky návod tak mi nefungoval, jo nejde mi o led žárovky. děkuji za rady. Jde o škoda Octavia II před. Face. 1.9 Tdi 77kW r.v:2006

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nic se samo neděje a každý jev má důvod a důsledek.

Možná by ses divil co jsem už na autech viděl za úpravy a vždy jsem to doladil alespoň do stavu, kdy auto opět fungovalo.

Po dvou výměnách BSG jednotky v Praze v autorizovaných servisech , které nic nevyřešili jsem našel sledovací zařízení na napájení BSG jednotky od eboxu, atd....projev: BSG jednotka se čas od času probudila a vybila auto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Psal jsem to proto , že jsem měl v autě skoro všechny žárovky vyměněný za ledky, (vyjma hlavních světel), ale ty který nehlásili chybu a zbláznili se mi budíky. Konkrétně palivoměr. Od poloviny nádrže si dělal co chtěl, chvíli ukazoval a chvíli lítala ručička jak splašená a když se zastavila tak se jí stejně nedalo věřit. Trvalo to víc jak rok, ale měnit jsem nic nechtěl. Nakonec jsem vrátil zpět obyčejný žárovky a od tý doby klid a pohoda. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.