Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

ChlebaSmaslem

Tažné zařízení - Octavia III, CNG

6 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na možnost dodatečné montáže tažného zařízení na Octavii 3, 1.4TSI CNG..

Bohužel jsem se před koupí pořádně neinformoval a teď na internetu zjišťuji, že nejspíš není možnost dodatečné montáže na CNGčko..

Nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo rady jak to udělat?

Bohužel nejspíš bude problém i ve velkém TP, kde je u položky "Největší povolená hmotnost připojeného vozidla - 0".

Nechce se mi totiž po půl roce prodávat auto, zvlášť když jsem narazil na hodně slušně vybavené CNG, což jak jsem se díval na inzeráty není zvykem.. :(

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Na tuty jsem G-Teca s tažným viděl, sám jezdím se Sprinterem na CNG, takže občas sleduju co mě na pumpě zdržuje a určitě jsem tam oktávku s vlekem postřehl. To znamená, že možnost tam je. Ale jestli to jde jenom z výroby, nebo i domontovat už nevím. 

https://www.tazne.cz/tazne-zarizeni-skoda-octavia-iii-sedan-kombi-4x4-vertikal-westfalia-p60294/

Tady u tý westfalie píšou, že je vhodná i pro CNG. 

Zkus se poptat přímo u westfalie jak to tedy vlastně je. 

Upraveno uživatelem header009

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemusí se nikde poptávat, bohužel pokud má 0 ve VTP, tak to znamená že tažné jiz nejde domontovat. Několikrát, nas na to upozorňovali ve skodovce při objednávání cngecek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tam bude muset být nějaká extra výztuha kvůli CNG nádrží, která je vzadu místo rezervy. A proto tam nejde tažné dát, musí být nějaké spešl z výroby..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.