Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

442 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

V ‎1‎.‎5‎.‎2018 at 20:25, holinama napsal:

Pokud by měl někdo zájem o nejnovější mapy V10West i EastV10 pro Amundsen ( RNS310 ) nebo pro Amundsen+ ( RNS315 ) tak ať napíše zprávu...

Všem můžu doporučit. Ochotný přístup, férové a rychlé jednání.

Já ještě jednou děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 11. 5. 2018 at 9:05, handul napsal:

Všem můžu doporučit. Ochotný přístup, férové a rychlé jednání.

Já ještě jednou děkuji.

Muzu potvrdit vse funguje jak ma, domluva super. Jeste jednou diky mooc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Niekto kto mi vie nabrať nové mapy na SD kartu a chce zaplatiť na účet? Jeden človek má tu mapy,ale chce platbu len na PayPal,to mi nevyhovuje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 20. 5. 2018 at 11:16, Per napsal:

Niekto kto mi vie nabrať nové mapy na SD kartu a chce zaplatiť na účet? Jeden človek má tu mapy,ale chce platbu len na PayPal,to mi nevyhovuje

Neni problem poslat ti zadost o platbu na email a pak je mozne zaplatit kartou on-line bez registrace na PayPal...kdyztak napis sz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud někdo přemýšlíte o aktualizaci map na amnundsena. Mohu vřele doporučit "holinama"

Perfektní jednání, rychlé odeslání, 100% funkční.

Ještě jednou děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dakujem, skusim niekoho,kto si nezaklada nicky,len preto,aby sam seba odporucil. ani na to neodpovaj,citat to nebudem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 28 minutami, Per napsal:

Dakujem, skusim niekoho,kto si nezaklada nicky,len preto,aby sam seba odporucil. ani na to neodpovaj,citat to nebudem

A na to jsi prišel jak ? Já zde mám jen jedinou registraci a nikdy jsem sám sebe nedoporučil !!! To opravdu nemám zapotřebí.

handul, Brumlin, Bosman...těm všem jsem jsem pomohl s aktualizací, stejně jako mnoha dalším...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Per IPny uživatelů holinama a Bosman nejsou totožné a ani nejsou podobné. Takže se fakt nejedná o jednu a tu samou osobu - můžeš být v klidu. Navíc mám s uživatelem @holinama i osobní zkušenost a ta je velice pozitivní. :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 minutami, Honza9007 napsal:

@Per IPny uživatelů holinama a Bosman nejsou totožné a ani nejsou podobné. Takže se fakt nejedná o jednu a tu samou osobu - můžeš být v klidu. Navíc mám s uživatelem @holinama i osobní zkušenost a ta je velice pozitivní. :palec:

Děkuji za zastání... někteří lidé jsou divní...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎20‎.‎8‎.‎2018 at 14:52, Per napsal:

Zkoušej si koho chceš, ale křivě neobviňuj někoho, kdo ostatním tady na fóru pomohl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar, nevím jestli to sem patří, když né tak se předem omlouvám a dotaz přesunu. Potřeboval bych znát váš názor na tuhle anténu a jestli si jí můžu dát na octávenku, resp jestli mi tam bude fungovat:

https://www.ahifi.cz/antena-calearo-shark-ii-7727050.html

Díky za tipy a rady...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.