Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

7 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj Všem,

tak mi v září ukradli mojí octavii, auto bylo pojištěné. Policii se "povedlo" auto najít po týdnu, bohužel v tu dobu bylo už auto totálně rozebrané. Nyní mi přišel dopis že mi většinu částí vrátí (kromě radia).

Takže podle pojišťovny je postup následující- převést všechny věci někam kde se k nim dostane jejich likvidátor pro nafocení. Máte prosím s tím někdo zkušenosti? Kam popř. kdo by to mohl odvést, nějaký sklad atd.?

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdit že není moje jde u většiny částí- až na karoserii, motor (obě mají VINko), a nárazník- ten jsem poznal podle rýh)

Odmítnout co chce pojišťovna je těžký, když fakticky se našlo. Pojišťovna chce dát věci do dražby a rozdíl mezi dražbou a prodejní cennou je pojistný plnění

Jen upřesním lokalitu - Praha a okolí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to jednoduché, vítěz dražby si přijede pro díly a zaplatí je na místě. Zbytek do nějaké té pojistné částky ti zaplatí pojišťovna. Je to obdobné jako při totálce, kdy si to odveze překupník a zbytek ti doplatí pojišťovna. Nevím proč bys měl díly zapírat, nic na tom nevyděláš ani netratíš. Na druhou stanu jsem slyšel o případu, kdy borcovi ukradli auto přímo před očima. Natáhli do do kamionu, než ho zastavila policie, auto už bylo úplně rozebrané. Dostal hromadu dílů a čau. Pro pojišťovnu nebylo co řešit, vždyť vám přece nic neukradli :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 31 minutami, Mildee napsal:

Nevím proč bys měl díly zapírat, nic na tom nevyděláš ani netratíš. 

V případě, že už mu pojišťovna provedla výplatu škody, tak může nastat situace, že bude peníze teoreticky i vracet ..... takže proto

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 1/20/2019 at 12:16, Mildee napsal:

Je to jednoduché, vítěz dražby si přijede pro díly a zaplatí je na místě. Zbytek do nějaké té pojistné částky ti zaplatí pojišťovna. Je to obdobné jako při totálce, kdy si to odveze překupník a zbytek ti doplatí pojišťovna. Nevím proč bys měl díly zapírat, nic na tom nevyděláš ani netratíš. Na druhou stanu jsem slyšel o případu, kdy borcovi ukradli auto přímo před očima. Natáhli do do kamionu, než ho zastavila policie, auto už bylo úplně rozebrané. Dostal hromadu dílů a čau. Pro pojišťovnu nebylo co řešit, vždyť vám přece nic neukradli :-)

Právě mi jde o to kam ty díly od PČR převést, aby si je mohl likvidátor nafotit do dražby

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.