Přejít na obsah

Nalezená po krádeži


Doporučené příspěvky

Ahoj Všem,

tak mi v září ukradli mojí octavii, auto bylo pojištěné. Policii se "povedlo" auto najít po týdnu, bohužel v tu dobu bylo už auto totálně rozebrané. Nyní mi přišel dopis že mi většinu částí vrátí (kromě radia).

Takže podle pojišťovny je postup následující- převést všechny věci někam kde se k nim dostane jejich likvidátor pro nafocení. Máte prosím s tím někdo zkušenosti? Kam popř. kdo by to mohl odvést, nějaký sklad atd.?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

Tvrdit že není moje jde u většiny částí- až na karoserii, motor (obě mají VINko), a nárazník- ten jsem poznal podle rýh)

Odmítnout co chce pojišťovna je těžký, když fakticky se našlo. Pojišťovna chce dát věci do dražby a rozdíl mezi dražbou a prodejní cennou je pojistný plnění

 

Jen upřesním lokalitu - Praha a okolí

Odkaz ke komentáři

Je to jednoduché, vítěz dražby si přijede pro díly a zaplatí je na místě. Zbytek do nějaké té pojistné částky ti zaplatí pojišťovna. Je to obdobné jako při totálce, kdy si to odveze překupník a zbytek ti doplatí pojišťovna. Nevím proč bys měl díly zapírat, nic na tom nevyděláš ani netratíš. Na druhou stanu jsem slyšel o případu, kdy borcovi ukradli auto přímo před očima. Natáhli do do kamionu, než ho zastavila policie, auto už bylo úplně rozebrané. Dostal hromadu dílů a čau. Pro pojišťovnu nebylo co řešit, vždyť vám přece nic neukradli :-)

Odkaz ke komentáři
V 1/20/2019 at 12:16, Mildee napsal:

Je to jednoduché, vítěz dražby si přijede pro díly a zaplatí je na místě. Zbytek do nějaké té pojistné částky ti zaplatí pojišťovna. Je to obdobné jako při totálce, kdy si to odveze překupník a zbytek ti doplatí pojišťovna. Nevím proč bys měl díly zapírat, nic na tom nevyděláš ani netratíš. Na druhou stanu jsem slyšel o případu, kdy borcovi ukradli auto přímo před očima. Natáhli do do kamionu, než ho zastavila policie, auto už bylo úplně rozebrané. Dostal hromadu dílů a čau. Pro pojišťovnu nebylo co řešit, vždyť vám přece nic neukradli :-)

Právě mi jde o to kam ty díly od PČR převést, aby si je mohl likvidátor nafotit do dražby

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...