Přejít na obsah

Handsfree s bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj pri koupi auta jsem v nem mel radio kenwood s bluetooth ale nevyhovovalo mi a dal tam svoje které bluetooth nema. Nad hlavou je mikrofon a na palubce krabicku na prijmuti nebo odmitmuti hovoru od parrot dle obrazku asi model ck3000. Je nejaky zpusob jak zprovoznit hf s bluetooth ldyz ho radio nema. Napr nejaky adapter do jacku. Neco sem koukal na netu ale bylo to i s tlacitky ktere ja tam vlastne uz mam od parrot a navic to bylo nabíjecí.Diky za rady

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdar dneska sem zkusil vydolovat tu krabicku od HF a zapojit kabel jenz by mel byt mute. No a stejne hf porad nejde. Telefon nenajde zadne bluetooth tlacitka na ovladani hf nesviti. Akorat kdyz otocim doprava stredovym na hf sviti cervene tlacitko a kdyz to zmacknu blika ale tot vse. Kde muze byt problem. Neni snad zapotrebi aby i radio melo bluetooth

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Nebudu zakládat nové téma, snad si toho někdo všimne. Jedná se o Parrota CK 3200. Několik let fungoval a najednou když začnu telefonovat tak neslyším druhou stranu, a ona neslyší mě. I když někdo volá mě, a příjmu to přes parrota tak se neslyšíme. Zapojeno je všechno, dnes jsem se na to díval. Hard reset tento parrot nemá. Snad jen nějakou aktualizaci. Ale to nevím jak se dělá. Měl někdo takový problém?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...