Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

4 příspěvky k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Mám Octavii 2 před FL.  1.9TDI 2004. Chtěl bych vyměnit polodot za maxidot. Dneska jsem byl u známého který to zkoušel. S motorovou jednotkou se normálně spojil, immo také, ale nešly mu spárovat klíče. Neví si někdo s tímhle rady?

Omlouvám se pokud zakládám téma, které se tu už řešilo, ale nic podobného sem tu nenašel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tady je toho hodně napsáno. Já dělal výměnu MFA za Maxidot na základě informací z tohoto tématu a podařilo se mi to napoprvé. Odkud jsi ? Můžu ti klíčky případně na nové budíky zprovoznit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já ze Stříteže u Českého Těšína. O víkendu budu dělat brzdy, takže budu all time v garáži. Pokud budeš chtít, tak se zastav. Kdyžtak napiš do SZ a domluvíme se.

EDIT: Sorry, přehlédnul jsem, že se jedná o Octavii 2. Tímto beru příspěvky v tomto vlákně zpět :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.