Přejít na obsah

Aku znacku hlinikovych diskov odporucate???


zamky

Doporučené příspěvky

Zdravicko, chcel by som na moju Octaviu 3 nejake ine disky, to co sa mi paci original na skoda Octavia 3 je cenovo trochu vyssie, moja otazka znie :

1. aku inu znacku by ste odporucili? napriklad moje origo kolesa vyraba pre skodu borbet,ale od nich sa mi nic nepaci. co hovorite napr na MAK?

2. pacia sa mi aj niektore kolesa z Rapidu, cisla sedia akurat ET je tusim 46 a octavia ma 49, to by asi nebol problem, ci?

hlavne kriterium - pevnost a kvalita disku, stalost a trvacnost nastreku, origo su vacsinou dost odolne proti pokriveniu aj nastreky maju na vysokej urovni. mam zaujem o velkost r17

co vy teda na to?

Odkaz ke komentáři

Napr. FLW, AEZ, DOTZ, RIAL, Ronal...s MAK skusenost nemam. 

Z rapidu ti disky pasovat nebudu, lebo ma inu roztec. Jedine, ze by si pouzil podlozky na zmenu roztece.

Najkvalitnejsie budu original disky. Skus hladat aj disky urcene pre ine znacky - VW, AUDI...aj Mercedes ma rovnaku roztec, iba inu stredovu dieru (kupis vymedzovacie kruzky)

Odkaz ke komentáři

Ano, superb a octavia maju rovnaku roztec, ale zas rovnaku ma rapid a fabia napriklad (ale inu oproti predoslym dvom), ak sa nemylim.

Mozes pozerat aj ine ET, ale treba davat pozor, aby ti velmi nizke ET nesposobilo to, ze ti kolesa budu spod blatnikov vytrcat. Anyway, mal by si mat obute to, co mas v TP, avsak nejake mensie odchylky nevadia a navyse pri neoriginalnych diskoch dostanes typovy list a mozes si teda zapisat do TP dany rozmer.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...