Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

336 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Kluci jde předělat přez VAG aby mi místo xenonů svítili jako denní světla mlhovky?Na taxi dostávaj asi docela záhul při tolika startech.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
To na první pohled nevypadá špatně..mám dojem, že v tom černém plastu to i odpovídá výškově legislativě. Dalo by se k tomu dát bližší info, prosím?

Vypadá to dobře i reálu.Hlavně to pěkně svíti.Davidka jsem poznal na břeclavsky dálnici už když se ke mě přibližoval a byl ode mě cca 600 metrů :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
To na první pohled nevypadá špatně..mám dojem, že v tom černém plastu to i odpovídá výškově legislativě. Dalo by se k tomu dát bližší info, prosím?

vse je

udelano dle predpisu a svetla jsou homologovana...

Tak jsem namontoval nova led svetla.Maji svoji ridici jednotku a ridi ji originalni senzor.Sviti jen led svetla pres den a kdyz je uz sero,tak se led svetla ztlumi na 10% svitu a zapnou se automaticky xenony.Na dalnici nebo pri prekroceni rychlosti nad 140km/hod.po dobu 10sekund se automaticky pusti xenony(dalnicni svetla) a nebo dam polohu na svetlech nula a dobou porad svitit jen ledky.....Kdyz sviti jen led svetla,tak zadni svetla jsou vypnuta.Ridici jednotka vyjde na 2200kc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsou to LED svetla AUDI S6 cena 4300 oba dva kusy...je to jedine misto kam to jde dat...nikam jinam to nejde nacpat..prave svetlo se musi o kousek zkratit protoze kdyz mas velkou nadobku na ostrikovace,tak proste zavazi...musis jen vyriznout zy diry ne svetla...jde to,ale je to pakarna

post-289-1254595902_thumb.jpg

post-289-1254595915_thumb.jpg

post-289-1254595926_thumb.jpg

post-289-1254595938_thumb.jpg

post-289-1254595962_thumb.jpg

post-289-1254595979_thumb.jpg

post-289-1254595996_thumb.jpg

post-289-1254596006_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
A nenašel by se tady někdo z okolí K.Varů a nebo z Prahy?Kdo by mi to udělal?

jde to... mam to tak a delal mi to myslim Kvaki a mesto jestli se pamatuju dobre Kralupy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Máte někdo zkušenosti nebo nápady, jak řešit dodatečné osazení světel pro denní svícení na OII? Pokud ano, sem s tím..

Pozn.: Nemám v žádném případě na mysli kódování mlhovek nebo světla pro denní svícení, co se používají na FL !!

http://www.milotec.net/led-denni-svetla-sv...octavia-ii-.htm

je to trochu dražší

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Tak ako aj pred FL... teda vlastne nijakými "prídavnými" svetlami...

takže teda mlhovkami????

a maj na sobě tu homologační značku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Když ta světla od Milotecu moc zajímavým způsobem nepůsobí..hrozná je tam ta krytka přes.. :palec:

je to ,ale hezčí než náký přídavný světla

no RS to má hezčí, :palec:

Upraveno uživatelem kvaki

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.