Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

336 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím,

doufám, že to píšu na správné místo, ale chtěl bych se zeptat, zda se dá vyměnit přední mlhová žárovka jinak než odděláním kola a přes podběh. 

Jedná se o octavia scout r.v.2007

Novější modely to mají, že se oddělá krytka zepředu v nárazníku, ale tu dírka na strčení háčku nemám. I když se mi povedlo krytku z nárazníku oddělat, tak je vidět jen sklo a jeden šroub, zbývající dva jsou pod nárazníkem.

Tak pokud má někdo stejný model a věděl by.

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

levá strana jde bez demontáže nárazníku, jen kolo a spodní díl nakolí pryč, pravá strany jde obdobně, ale přístup je tam spíš zespodu a hodně po paměti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

mám dotaz. Mám octavii 2 1.9tdi rv. 2004. Dá se nastavit aby mi denní svícení svítilo pouze na mlhová světla? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak sem to zkoušel podle toho vlákna co si psal a stejně mi to nejde. Dám tu fotky jednotky a kodování, jestli to u mě vůbec jde.

IMG_3516.JPG

IMG_3515.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Popis - stejně mi to nejde, je o ničem. Jak a čím jsi to dělal, klonem? Pokud to správně uděláš, tak při zatažené ruční brzdě nesvítí a naopak.

Upraveno uživatelem šulda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zalezi na verzi klona. Mam 12.12 a ta napise Kodovani prijato, ale neuloží se. Na druhem klonu 17.1 uz mi to funguje :-D

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.