Přejít na obsah

Denní svícení


Doporučené příspěvky

A co se týče automatického rozsvěcování, tak se to dá nastavit následně. Světla jsou vypnuté a po nastartování se rozsvítí led. Pokud máš automatické rozsvícování světel, nech v této poloze, jakmile bude šero, automat se postará o rozsvícení světel a zhasne led. Osobně jsem to řešil automatem pro led, napojil jsem to na parkovačku a jakmile se rozsvítí parkovačka, led zhasne a naopak.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

To já vím, myslel jsem jestli se nedělá nějaká "tuning " verze mlhovek, kde by byla navíc žárovka případně led na denní svícení. Bylo by to nejjednodušší řešení jak doplnit denní svícení na octavii před FL, jen vyměnit kus za kus a natáhnout elektriku bez žádného zásahu do přední části vozu.

Odkaz ke komentáři

Omlouvam se jestli jsem se te dotkl, ale bohuzel jsem se setkal prave s takovym blbcem, ktery me dokonce i ve FL nutil ze mam zaple mlhovky a zhasnute svetla(mel jsem brachovu OII a FL byla asi mesic stara, takze to hosi jeste neznali a ani pomalu netusil co je to homolgace) ani to ze to ma napsane na papire mu bylo jedno. Samozrejme, ze vim, ze veci na autech museji byt homologovane, ale takovych 60% aut by teda nemohlo jezdit, kdyz vidim co si dokazou vsichni na auto dobastlit...nejake sviceni mlhovkama je proti tomu absolutne nic.

Najezdim rocne pres 60-70tkm, takze vim jak jsou tady dopravaci zkuseni a vzdelani-bohuzel, ale treba se to nekdy zlepsi :palec:

Az prestanou policajti buzerovat za blbosti a budou k necemu uzitecni a nebude je videt jen kdyz potrebujou splnit naplneni kasicky kazdeho 10-teho, 20-teho a posledniho v mesici, tak pak nebudou Cesi ojebavat system.

Jeden z mala prikladu....bylo 19-teho a policie byla zase po celem meste...parkoval jsem v jednosmerce, tak ze jsem zacouval o dve auta dal a zaparkoval, ani nevim kde se tam ti koumaci mestaci vzali, ale pul hodiny jsem jim vysvetloval, ze muzu pro zaparkovani vozidla v jednosmerce couvat, dokonce jsem jim zjistil pres kolegu telefonem i paragraf a odstavec ze zakoniku, ale proste do te doby nez jsem se nasral a chtel jsem si opisovat jejich cisla tak po me porad chteli 2000Kc pokuty. Toto proste nemuze a nikdy nebude vrhat dobre svetlo na PCR.

Trochu off topic, takze omlouvam se za urazky, ale rikam jen to co se stalo.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...