Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.
Filip 1.8tsi

Chip 1.8tsi DSG Octavia 3 Facelift

2 posts in this topic Last Reply

Recommended Posts

Zdravím čítal som tu dosť o chipe na 1.8tsi konkretne od používatelia marian 1 8 tsi dsg , dosť ma zaujali tvoje postrehy no chcel by som poradiť odteba osobne . Auto mám v úplnej sérii no chcem dať chip ktorý sa bude realizovať v profituningu poprad , sľúbené je nieco okolo 240ps a 340nm , viem že motor toho zvládne oveľa viac ako prevodovka čiže o ten sa nebojím no tá prevodovka mi robí starosť, auto ma momentálne 25000km cca pri 150 pôjde na odpis vydrží mi dovtedy ťa prevodovka alebo mám sa toho báť?  A ešte ďalšia starosť je ze ked pridem na servis originál do škodovky prídu mi nejak na to že bolo zasahovane do rj a môže mi padnúť záruka? Ďakujem pekne

Uz som tu davno nebol...Vobec by som sa  nebal toho chipu. Je to urobene velmi dobre. Pri tomto vykone som mal krut. Moment 380 nm a odjazdil cca 35000 km. Momentalne mam este rozsiahlejsie upraveny motor kde vykon je uz 276 kw (375 ps) a krut. Moment 420nm a stale s povodnymi spojkami. Mam uz najazdene 110 tis. Km  je pravda ze mechatronik som uz menil ale problem kt. Sa vyskytol vobec nebol vplyvom uprav . Ci ti to vydrzi 150 tis .netusim  ale snad ano.