Přejít na obsah

Prosím poradit ohledně AUX


Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem amatér úplný a mám octavku 2 2004 rok s radiem Stream MP3, chtěl bych si tam dodělat aux četl jsem moc stránek a stejně jsem se nedopátral odpovědím, v menu mám normálně funkci aux on, ale na schématu radia nic není o aux(viz obrázek 1), koupil jsem si s aliexpresu takové to co se zapojí ze zadu do radia a druhá strana je aux, když jsem zmáčkl 3*CD stejně jsem se do aux modu nedostal a nefungoval, předtím tam bylo zapojené i nokia handsfree a bylo to podobné tomu co mi přišlo z ali, jedna strana dozadu do rádia a druhý konec do jednotky nokii jako aux,  jde tedy s tím něco udělat a nějak aux dodělat nebo to s tímto konkretním kusem nepujde, děkuji za rady. 

 

Bez názvu.png

20190202_165303.jpg

Odkaz ke komentáři
před 54 minutami, Meglle napsal:

Napájel si to? Mělo by to jít připojit místo měniče.

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
 

Přidal jsem tam ještě jednu fotku todle jsem připojil zezadu a nejelo to, četl jsem někde že na starších to asi nejde ale nejsem si jist, nebo to mam připojit na jiné piny? 

Odkaz ke komentáři

Je tady jeste varianta za 1600,- AUX emulator, ale sorry, za 158 dolaru + 1000,- Kc CLO si objednej isudar a nemusis vubec resit aux.
Ja to chtel resit stejne jako ty. Ale nakonec jsem to vratil, protoze to nebere slozky a ma to spoustu jinych chyb


Odesláno z mého AGS2-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...