Přejít na obsah

Dvouhmotový setrvačník


Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte někdo, jestli má OCTAVIA I 1,9TDI 74kw také dvouhmotový setrvačník? Na netu jsem našel, že 96kw motor ho má a že ten samý motor 74kw ve Fabii NE. Nemáte někdo spolehlivou informaci? Vzhledem k tomu, jak se všude na netu straší, kolik to stojí, když se vydělá, tak je to pro mě docela důležitá informace, a myslím že nejen pro mě.

 

Díky za info

Odkaz ke komentáři

Díky za reakce. Není to 4x4, vím, že se tenhle motor zpočátku dával pouze do čtyřkolek, teď ho ale dávají např. do Octavií TOUR TRUMF, což je můj případ. Je tedy i ve verzi pouze s předním náhonem dvouhmota, přestože Fabie má jednohmotu? A proč vlastně ve Fabii není, vždyť tenhle setrvák slouží k tlumení vibrací, tak proč by to Oktávka měla a Fabka ne? Pak by Fabka měla docela výhodu - co se tedy budoucí problémů týká...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
dvouhmota odchází většinou po přečipování auta je prostě náchylnější :)

Na druhou stranu, pokud mas dobry cip a uzivatel to auto nesetri, rozjizsi se jak blazen apod., tak to se nemuze divit, ze mu to odejde... preci jenom pri normalnim uzivani, normalni vyuzivani chipu se prece clovek nemusi se 240mm spojkou bat...

Odkaz ke komentáři

Presne tak.

 

Ja uz rok a pul jezdim na prdlej setrvak a skoro uplne odeslou spojku, jenom jsem se tomu prispusobyl a furt to nechce uplne odejit :) (tuk, tuk)

 

jenom jsem zapomnel co znamena rozjizdeni s kvicicima gumama, takove skoro duseni motoru v nizkih otackah a jemnejsi zahazeni s prerazovanim pri 4500 otackah ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...