Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Gordy120

2.0 TSI Vůle pístních kroužků, motory.

5 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám dotaz. Přemýšlím na koupí Octavia II RS 2.0 TSI 147kw facelift. Četl jsem že tam byl problém s nějakým napínakem a vůlí pístích kroužku, která byla opravena v roce 2011. Pokud by si to někdo chtěl nechat vyměnit za novodobější tak ho to výjde na dost peněz protože s tím souvisí hromada dálších věcí. Takže mě zajímá od jakého data byly montovány ty opravené motory a jak poznám že je to ten dobrý? Prý jsou 3 generace EA888. Prosím o vysvětlení a pokud jsem napsal něco špatně tak se omlouvám a prosím o opravu. Moc se v tom nevyznám, prostě mě zajímá jaký je nejmíň poruchový a jak to poznat. Všem díky za odpovědi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Modifikované kroužky se u TSI začaly používat myslím kolem 6. měsíce 2011. Žádný motor není dokonalý a každý má své mouchy. Tady ten benzín, je podle mě i s hrozící GO lepší investicí než TDI, kde je těch hrozících průserů řádově víc, mnohem víc se stáčí, ale nikdo o tom extra nemluví nebo se to "omlouvá" nízkou spotřebou. Je to stejné jak u všech aut, vyhni se autům bez doložené a ověřené historie. Dovoz je ideální příležitost "vyčistit" TP od předochozích majitelů a stáhnout KM, na to bych si dal zvlášť pozor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Našel jsem na slovensku hezkou s motorem ccza r.v.2010. Pán má pravidelnou servisku ve škodovce a byl tam měněn motor 2014, také ve škodovce. Myslíte si že to bude ten modifikovaný?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.