Přejít na obsah

octávia II 77kw,problém s vyšší spotřebou


Doporučené příspěvky

obracím se na tohle forum, kvuli poblému s vyšší spotřebou, mam octávii II 77kw, druhý majitel vlastním ji necelí rok,  spotřeba přes jaro léto 7,4 7,8  ted v zimě  8,4 8,8l,

nechal jsem udělat čip na 104kw, kde je garance i snížení spotřeby,zatím jse to nepoznal,   nechal degarbonovat vstřiky,   a zaním se to moc neprojevilo,    je to normální abi měla takovou spotřebu?   závada na dignostice žádna auto jede dobře,   jediné co se stává že při teplích startech  to zdechá , děkuji za připadně komtáře.

Odkaz ke komentáři
  • pavel282 changed the title to octávia II 77kw,problém s vyšší spotřebou
  • o měsíc později...

Měl jsem pár let zpátky totéž jako firemní, taky udělaná mapa +cca 20kw, přes 7 litrů jsem se myslím nikdy nedostal a to jsem jí dával celkem čouda. Dlouhodobě to jezdilo za 5,5l a míň, najeto bylo cca 320tkm, když šla pryč. Tvoje spotřeba je vysoká i na naftové RSo, budeš tam mít nějaký problém.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Ja to mam taky tak mam Octu od jara a po Praze cca 7,5  vyjimecne 6,8 kdyz nikde nestojim a jedu delsi trasu. A to se fakt snazim jelikoz jsem se zadnym jinym autem nemel vysokou spotrebu jako tohle. Napada me rozvody ze menil nekdo a blbe to nastavili nevim. Na volnobeh ukazuje 0,7. Jednou uz se mi to stalo jezdil jsem s Octavii 3 a do vymeni rozvodu sem jezdil mimo mesto i za 3,8 a po vymene uz se mi to nikdy nepovedlo a  ani ve meste nebyla nizsi spotreba.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...