Přejít na obsah

Špatný signál autorádia


Doporučené příspěvky

Ahoj. jedna otazka ten drat kterej kouka z toho udelatka napajece si pripojil na +12 V nebo ho mas volne . Pokud ho nemas pripohenej pripoj ho na pin c 5 na iso konektoru . Pokud ho mas pripojenej a hraje to blbe , muze bejt problem ve spulce na strese , nateklo do ni a nekde uhnily draty.Dalsi vec pokud ti stare radio hralo a tohle nehraje , muze byr zavada v novem radiu , v prijimaci casti , chtelo by to vyzkouset na jinem voze jestli to dela taky , pokud ano je to radio , pokud ne je to u tebe v aute .Prvne musi byt drat zapojen ne +12V .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

jasne takze u koaxu kterej jde k antene je pritavenej jeden drat ? Pokud ano mas stary provedeni napajeni zesilovace a tohle ti fungovat nebude .Pokud u koaxu neni drat tak je zesilovac napajenej stajne jako TV zesilovac pres vyhybku to je to udelatko co si si koupil . V prvnim pripade se koax strci ROVNOU do radia a bez jakyhkoli pomocnych udealtek se pripoji drat na +12V . Pokud je to druhej pripad a je to po novu a u Skodovek 2 generace a vys j, vyzkousel to rradio tak ze do anteny strcis drat kterej  usrtihnes na delku 310 cm , nebo 155 cm a z nej udelas spiralu treba pres nasadu na koste , delka je na pasmo FM . Pak by ti to melo hrat lip , nez v zapojeni z antenou v aute . je to jen moznost jak sim overit ze radio funguje .

Odkaz ke komentáři

posli mobil zavolam ti muj je 774279743

Dobre . Takze je nekde problem zrejme vtom co mas na strese , nekdy se stava ze casem , se tam dostane vlhko a upadaji draty . Nevim jak zvladas delat nejaky veci , tady je odkaz na antenu kterou mam ja , me to hralo , ale vzhledem k tomu ze jsem elektrikar a vim jak vf  signaly pracujou jsem to vymenil . Kamos mel stejnej problem , nehralo mu nic po vymene je v pohode tady mas odkaz na antenu , je potreba se kouknout kterej konektor tam je . pak podle toho objednat neni problem , ta firma je solidni a vi co a jak .

tady je odkaz http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant

¨NEDOPORUCUJI  to rozdelavat , neopravis to ,je to na vyhozeni.

Pokud to rozeberes , da se to udelat tak ze to propojis na primo a  zesilovac das dolu k radiu , odkaz je tady , ale jednodussi je  koupit antenu i z  prutem a pouze to vymenit .

http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Za1.1&odvetvi=auto.zesan

ODKAZ na zesilovac , taky moznost , ale ta prvni je jednodussi a pokud to mas rozebrany tak ofot koncovku co cumi z anteny , to je dulezity vice po telefonu .

774279743

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Ahoj . Zalezi na tobe jak chces , ale pokud si to koupis doma , budes mit zase jen koncernovou ktera zasiluje i sum , tudiz vstupni dil na radiu bude mit vic sumu jak signalu , porad budes tam kde si byl . Navnucuju nic , ale pokud si to rozebral , kup si tu co jsem ti poslal , tuhle . Predpokladam ze obrazek c 3 je konektor na antene , chtelo by to vic doostrit hlavne to co je vevnitr jestli je to samec nebo samicka dutinka .

http://www.correct.cz/detail.php3?typ=Aa8.3&odvetvi=auto.aant

Tady jsou kontakty  http://www.correct.cz/import/kontakty.php

 

Tohle das do emailu connect@correct.cz .

Objednavam si u Vas tuto antenu:

Aa8.3 - LUXIII - nízkošumová aktivní VKV/pasivní AM -šikmá na střechu-High immunity interference v priloze prikladam obrazky konektoru, aby bylo videt ktery konektor je spravny . s pozdravem
Adresa domu nebo tam kam to chces poslat .

Do tydne to mas doma . Je to tvoje rozhodnuti a tvoje penize , ja jsem si to udelal a jsem naprosto spokojenej , stanice hrajou ciste a miisto 1 asi 4-5

cena 899 +120 postovne vcetne dobirky . Vysledek je opravdu skvelej .

EDIT : ta co jesem ti poslal je za 1019,-  vcetne posty tudiz bych to neresil , na tom tvym odkazu je za 1600 na rovinu tenhle obchod opravdu NE .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Ano. Az to budes delat pod podlozku ktra jsde na strechu dej nejakej tmel . Dovnitr na tu matici ktreou pritahujes ze spoda patri O krouzek . Tudiz nejdriv O krouzek pak matice . Je to 19 klic idealni je to delat ve dvou , jeden drzi druhej sroubuje , blbe se tam muze ,ale da se to i solo , ja to delal sam . Az to budes mit dej vedet , nemusis tady ale sem t.zahradnicek zavinac centrum.cz

PS. az posles ten email , klidne zavolej na to cislo a domluv si to s nima , ten obrazek neni nic moc , ten konektor je RAKU tak se to jmenuje ,Oni vedi ja jsem volal taky naprosto v pohode vstricny a ochotny v pripade problemu udelaji redukci , ale to nehrozi . Zavolat je vzdy lepsi ujednoti se co chces a oni ti to potvrdi . Tot vse ahoj

Edit :_ Za radiem nechas fantom tak jak mas drat na drat z radia , nic nebudes odpojovat , napajeni bude fantomove jako u tv po koax kabelu . Pokud by si mel problem posli email , popr se domluvime a zavolame si aby se tor esilo operativne primo v aute .

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

potrebujes fantomove napajanie, to uz vies lenze niekori predajci su blbci a nepoznaju rozdiel medzi fantomovym napajanim a antennym zosilovacom (vypadaju rovnako ale su to 2 rozlisne veci),........ k antene ci kupis origo antenu alebo od correctu je podla mna jedno, kupil som obe nove a nebol medzi nimi rozdiel (origo som mal asi 2 tyzdne a potom sla na strechu ta od corectu lebo doprava z ciech.... ) , dokonca sa mi zdalo ze ta origo mala o nieco mensi sum, zivotnost tiez nebude nijak extra pri oboch, ta od correctu je kaput po 3 rokoch (odhnita rovnako jak stara co tam bola origo) takze na strechu isla ta nova origo co mi lezala v skatuli......... naviac ta origo ma iny sklon, od correctu je viac kolmo na streche (ak ti ide o vzhlad) , ak je problem ci napaja zosilovac v hruske alebo nenapaja tak rozpoj kabel pri antene a odmeraj priamo tam vzadu (do stredu toho konektoru pichni kolik multimetra) a o kostru ti musi dat 12V, zistis ci nemas nahodou poruseny kabel ale ten si vies aj "prepipat" a je to strasne malo pravdepodobne, dalej mozes kupit aj obycajnu neaktivnu antenu (iba prut  bez zosilovaca) a k nej si zapojit antenny zosilovac ale aby ti to dobre hralo mal by byt zapojeny co najblizsie pri antene teda vzadu (keby bol v predu tak uz mas straty a zosileneho aj viac sumu) tak by si k nemu musel tahat ale extra kable napajania co je zbytocna robota naviac

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...