Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.
Sign in to follow this  
Juraj tlelka

Problém s hmlovkami octavia 2012fl

7 posts in this topic Last Reply

Recommended Posts

Mám problém so svetlami. Vypadávajú mi počas jazdy neviem čo s tym robiť. Aj na jednej aj na druhej strane.

20190416_111832.jpg

Nemali ste nikto s tym problem ?

Me jednou vypadla jedna kdyz jsem ji tam spatne zamacknul protoze ty kdyz to zamackavas tak to nusis promackout aby to cvaklo  Kdyz vyndas ten cernej plast v mrizce tak si rukou můžeš zkontrolovat ze to mas dobre zacvaknuty. 

Ahoj,mám stejný problém ! První na obou stranách,ale jak radi enemy tak jsem jednu docvaknul přes mřížku ,bohužel levá mlhovka za boha nejde - stačí trochu zatlačit na roh mlhovky a ona vyskočí ....

Je možné, že ten plast, kde je ten zobáček, který má zacvaknout (na obrázku označen červenou šipkou) už je za ta léta málo napružený. Takže buď vyměnit mlhovku anebo to zkusit opatrně nahřát a správně "napružit" - takto mně to kdysi dělal servis na FII FL, kde je to obdobné.

5cbde8e03b1e3_svtlo.JPG.e0b64f7ab5bc23ad60f1407e65181aa3.JPG

Umna bude zrejme problém že to už nepruzi lebo ono to aj cvakne ale ako náhle zatlačim na kraj tej hmlovky tiež mi to hneď vyskoci