Přejít na obsah

Přidání tlaku turba


Doporučené příspěvky

Zdravím mám octavii 1.9tdi 81kw s chipem na 105kw plus vstřikovací trysky sprint 764 turbo hybridní obal je z 81kw a vnitřek z 110kw arl jde mi tu o to že vlastně teď to turbo tlaci nějakých 1.2bar přitom jakoby máš co zkousne je 2.0bar chtěl bych ho zvednout aspoň na 1.8bar u starších turb jako třeba na golf 3 66kw má turbo na sobě takovou dlouho šroubovici a když vlastně se to trochu utáhlo tak to pak tlačilo víc tak mě zajímá jestli to u tohohle funguje stejně protože tady to táhlo od ovládání vlastně co vede do turba je podstatně kratší oproti tomu třeba na g3 :) Díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, milan.blazek napsal:

Já myslím že počipu 1,2b je vcajku. Auto Ti jede dobře?
Tak nešpekuluj tlak turba, nebo si připrav prachy na druhý turbo. To nejsou závodní turba, který tlačej i přez 3b, ale taky vydrží třeba jen sezonu

Milan
 

Kamarád má základního golfa prakticky 66kw natočll na turbu 2 bary cca letí mu to jak zbesilí a už na to má najeto tak 30 000km a furt v oohodě blbý řeči mi moc neporadí mě zajímá jestli to je stejný jako u tý 66kw to štelování né jestli odejde turbo nebo neodejde mám podložený že když nepřesáhnu 2 barů tak to turbo bude normálně držet samozřejmě pokud tomu nebudu dávat kudlu pokaždý když do toho auta sednu ale to i kdybych to měl v základu jde tu o to když už tam mám to hybrydní turbo tak ho chci naplno využít.

Odkaz ke komentáři
před 58 minutami, milan.blazek napsal:

Tak si nastav na tyčce ať tlačí to co chceš.
Můj názor je, že 2bary je už na to turbo hodně. Ono Ti udrží třeba i 3bary, ale na jak dlouho?
Ono nejde o motor, jestli 66kw nebo 110kw, ale o to turbo.
Když to drží kamarádovi, tak ať Ti to nadtaví

Milan
 

však ano ale mě jde o to aby to bylo stejný to nastavení jinak si to udělám žejo.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...