Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

sejvi

(OT) Diagnostický kabel KKL-USB, OBD2, kompatibilní s VAG-COM

74 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Kabel prisiel aj ked neskor (Slovenska posta :loool: - 7 dni im to tam stalo bez toho aby mi dali vediet a este si zobrali 6€ za? ani neviem co (ale necudujem sa tento mesiac mi neprisli uz 2 dobierky - a verte nemate sancu sa tam dovolat))

Dakujem sejvi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostický kabel KKL-USB, OBD2, kompatibilní s VAG-COM bude k mání na 6. OCTAVIA SRAZU 2014 v Žamberku. Beru sebou několik KKL kabelů, tak kdyby byl zájem, tak mě během srazu oslovte... ;)

6.OCTAVIA SRAZ 2014 - PROGRAM A INFORMACE

http://www.octaviaclub.cz/clanky/6octavia-sraz-2014-program-a-informace-746.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

funguje cez kabel vsetko ? skutocny stav KM, servis, rozne nstavovanie vybavy a pod ?!

Jsem ani nevěděl že jde takto zjistit skutečný stav km. Přidávám se k dotazu. Odpověď jsem zde neviděl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to dělám něco špatně :x

// ahá,on tomu stačí driver co si nainstaluje windows,paráda :)

Upraveno uživatelem Luks

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

cus vsem, muzete mi nekdo poslat mejlem ty ovladace z CD ke kabelu na prvni strane? mam ho,ale ztratil jsem disk..mam preinstalovany pc. Diky

EDIT - nasel jsem, kdyb nekdo potrebobal, naopak mohu poskytnout...funguje nejaky alternativni soft krome VAGu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To Sejvi: rád bych tě poprosil o Vag kabel, který tady prodáváš. Mám O1, 2.0Mpi motor AQY + LPG Stag300, r.v. 1999. Mám zájem o kabel na toto auto, notebook mám s Windows 10. Ještě jedna otázka: máme ještě Fabii II 1.2HTP 51kW, r.v. 2010, jestli to na to pojede taky? Dík moc za odpověď, Milan Pancner.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj... Bohužel ať se koukám jak se koukám tak odkaz na novější kabel už bohužel nejede :( Mohl by mi někdo pomoct kde sehnat za rozumnou částku? (a jestli půjde i na ty stejné auta jako tento starší kabel?)
Díky :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.