Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

perníkář

Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

8 577 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Čas od času každý z nás musí doma vymalovat sem tam přidělat poličku i když je u toho asi spousta keců chlapy že?? Já se přestěhoval do nového bytu po mém dědovi takže to jeho vybavení je katastrofální. Po vynaloženém nátlaku mé slečny jsem musel nejdříve udělat ložnici. bohužel jsem se do rekonstrukce celého bytu nemohl pustit hned (finance) a půjčkou to řešit nechci. takže to dělám postupně za chvíli půjde na řadu koupelna a jádro.... co vy?? co kdo udělal doma naposledy. podělte se o rady jak jste třeba vyřešili nějaký problém např.: s malým místem a podobně....

post-278-1246200679_thumb.jpg post-278-1246200709_thumb.jpg post-278-1246200743_thumb.jpg post-278-1246200825_thumb.jpg post-278-1246200859_thumb.jpg post-278-1246200880_thumb.jpg post-278-1246200897_thumb.jpg post-278-1246200948_thumb.jpg post-278-1246200966_thumb.jpg post-278-1246200997_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já mám byt zatím jen pronajatý, ale v novostavbě, zařízený, takže ho jen lehce dolaďujeme. Ale teď s devítiměsíční perspektivou asi přijde na řadu rozsáhlejší úprava uspořádání a vybavení nábytkem, atd. :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám novej byt Luky,takže nic nedělám a taky nic nezkazím. :) Poradit ale můžu, jelikož jsem dělal několik let ve stavebnictví, vesměs velké stavby.

Upraveno uživatelem Rosťa19

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
sejvi: tak to se mi moc líbí... máš to mooc pěkný ten bázén obložený

Diky, "oblozeni" kameny nam delal ukrajinec - za malo penez hodne prace, ani jsem mu nestacil vozit kolecko s maltou jak rychle stavel... A to u me nedelal jen bazen... :palec:

Takhle to vypadalo kdyz to dodelal, ted uz je vsude trava a sem tam nejaka zelen...

barkzahrada30.th.jpg barkzahrada51.th.jpg barkzahrada26.th.jpg

barak.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to sejvi: ten bungalov je moc pěkný, bohužel mně se ten bazén nelíbí, je to věc názoru, tak že to prosím neber špatně, já chci u našeho novobytu, kde mám 250m2 zahradu, bazén ve tvaru ledviny či něčeho podobného, ale to se zase nemusí líbit tobě,,,,,, důležité je, že tobě se to líbí, jseš spokojenej,,,,,třeba ještě přilezu a budu chtít radu :palec:

ale tak to má být, jednomu se líbí to, jinému ono

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

palo: Ja bych taky radsi nejaky vetsi oval. Bazen se solarkem jsem koupil pred nekolika lety v Mountfieldu, stal kolem 25.000Kc. Ale pritelkyne si na kole stesti vytocila slevu 80%! Takze nas vysel i s prislusenstvim na nejakych 5.000Kc. :ph34r: Na to cvachtani v lete plne dostacujici...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
to sejvi: ten bungalov je moc pěkný, bohužel mně se ten bazén nelíbí, je to věc názoru, tak že to prosím neber špatně, já chci u našeho novobytu, kde mám 250m2 zahradu, bazén ve tvaru ledviny či něčeho podobného, ale to se zase nemusí líbit tobě,,,,,, důležité je, že tobě se to líbí, jseš spokojenej,,,,,třeba ještě přilezu a budu chtít radu ;)

ale tak to má být, jednomu se líbí to, jinému ono

tak až budeš realizovat tak foť a vkládej fota sem... :) já jak chodím po montážích po bytech to člověk toho dost okouká někdy se mi to líbí někdy né, ale člověk okouká občas zajímavá řešení....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Diky, "oblozeni" kameny nam delal ukrajinec - za malo penez hodne prace, ani jsem mu nestacil vozit kolecko s maltou jak rychle stavel... A to u me nedelal jen bazen... :)

Takhle to vypadalo kdyz to dodelal, ted uz je vsude trava a sem tam nejaka zelen...

no jo hoši z UK to jsou řízci.. mě se stejně ten kámen moc líbí já plánuji že na chatě mám hormadu starých cihel, ale jsou jak nový jen je trochu zbavit malty co na nich je nařežu si je diamňťákem na takový menší části a obložím s tím nějakou stěnu chtěl jsem to nějak dát do koupelny pač mě obklady docelauž omrzely... tak uvidím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

My jsme koupili malej kamenný domeček. Měli jsme růžový brýle jako sv**na. No celkem to dáme,asi půl roku žila ,žena s klukem v skoro hrubý stavbě. Prostě masakr,ale dneska říká ,že to stálo za to. Mám malý dvorek nechtěl jsem stavět ani satelit a hlavně stodolu aby bylo kde vybudovat dílnu. Takže se nenudím :-) Mám to uzavřený,takže nidko mi tam nevidí :-) hlavně když jsem rozebíral auta. :-) ale to už je pryč tad se opravuje :-) :-) a nějaká fota. Takže bych se toho nebál :-) dělám taky elektriku a kamarádi teď často předělávají jádra a že někteří jsou Pati a Mati :-) :-) tak první je minulost a ty dvě součastnost :-)

post-504-1246565892_thumb.jpg

post-504-1246565938_thumb.jpg

post-504-1246565976_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
tak až budeš realizovat tak foť a vkládej fota sem... :) já jak chodím po montážích po bytech to člověk toho dost okouká někdy se mi to líbí někdy né, ale člověk okouká občas zajímavá řešení....

teď prozatím není co fotit, ale potom budu a vložím, neboj, momentálně bydlíme v novém bytě, ale bez kuchyně, ještě 2 týdny, už aby to bylo a potom se snad vše hne kupředu, jen nějak finance už docházejí ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.