Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

perníkář

Bydlení, stavba, domy, byty a vse kolem toho

9 078 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Drenáže konečně započaly... 1,5m hluboký výkop :( Ještě dotaz - čím vyspravit spáry mezi pískovci - sanační maltou nebo multibatem? Zdi nejsou vlhké..

IMG_20180509_170927.jpg

IMG_20180509_170607.jpg

IMG_20180509_170556.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 42 minutami, jar_da napsal:

Já dával jen hlínu, ale jemnou

Ja nejdriv taky, ale mam tu furt sucho a hlina celkem ztvrdla, je nepeodysna a trave se nechce houstnout i když to vertikuju atd. Chybi tomu ta provzdusnenost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dakie: jak já jsem rád, že mám tohle za sebou. Já měl nejhlubší výkopy 2m, a jedna ze vsakovacek 2,8m. At se dílo daří!
Venca: řeším to taky furt, zkoušel jsem různý trávy, furt problém. Ale u mě to hlavně ničí pesove

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, CvencA napsal:

Ja nejdriv taky, ale mam tu furt sucho a hlina celkem ztvrdla, je nepeodysna a trave se nechce houstnout i když to vertikuju atd. Chybi tomu ta provzdusnenost.

no nevím, jestli tohle vyřešíš zrovna pískem .... tvrdá hlína je v podstatě každá, pokud je suchá, proto to chce zalévat a hlavně sekat na výšku cca 4 cm, tak aby se držela ranní rosa, nezdá se to, ale dělá to hodně ...

každopádně já dával hlínu, jemnou a mírně upravenou na výsadku, cca 8 cm a do toho travní semeno rovnou s vlastnostmi do sucha - https://www.obi.cz/travni-semena/aros-travni-smes-do-sucha-2-kg/p/2941664

listy trávy jsou takové širší a po sekání ostřejší, podobné přesně trávě na golfu v SAE

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci, chystame se na strikany sadrovy omitky. Koupelny a zachod chceme mit obklady az ke stropu. Tak je asi zbytecny tady v techto mistnostech ty omitky delat? Bude stacit perlinka a lepidlo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No ja bych je tam prave nedaval vubec. Mame Ytong, takze zed krasne rovna. Zak bych prave dal jen perlinku, lepidlo a obklad

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nám teď budou dělat klasický omítky a tam se pod dlažbu nebude dávat akorát fajnová. S tou sádrovou nevím, ale snad zkušenější stavitelé radí správně ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jirko, dneska jsem jel kolem :biggrin:

hele na obklady vůbec podklad na zdi neřeš, to si udělá až obkladač sám, udělá si pravděpodobně klasiku, perlinku a lepidlo

elektriku už máš?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pred tydnem se osazovaly okna. Tenhle tyden prijedou garazovy vrata- tam jsme museli narychlo nahazovat celni stranu garaze- kvuli montazi- takze perlinka, 2 vrstvy lepidla a poradne zatocit. Premyslim, ze tak udelame celou garaz. No a pak nastoupi elektrikari

38AC952D-CA2D-45AC-87FA-EAB10EF6D36D.jpeg

5A761795-3A39-4AF0-8F65-6C0945808E19.jpeg

4DAF5E40-2124-4A9E-A47C-1A55A58A7F17.jpeg

BAE1EBF7-5476-4A55-9780-DA3BC012EB07.jpeg

DACFDD5E-1541-4175-9C80-531BB437018E.jpeg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jirko, jel jsem okolo, okna jsem viděl a na stavbě klid ....

perlinka a lepidlo až po elektrice

P.S. zaujaly mě ty listy nad oknama  :palec:, to se moc nevidí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj, perlinka a lepidlo samozrejme po elektrice. Spatne jsem to napsal. My uz jsme okna na zivo bohuzel nevideli. O tyden jsme to minuli:-(. Ale tak nejak na to vydelat musime:-)). 

Ty listy nad oknama jsou na kastlikach pro zaluzie. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No prave, my kdyz jsme rozmysleli, jakou zvolit strechu a okna, tak jsme vsude videli jen cerny strechy a antracitovy okna. Tak jsme se chteli trochu odlisit. Navic ja tmavy barvy moc nemusim, tak jsme zkusili tuhle kombinaci- svetle sedou strechu a dreveny okna v prirodni barve. A myslim, ze se povedlo. Podhledy bych rad taky do dreva. Jeste nevim, co na to pouzit za drevo. No a fasada urcite svetla, zatim se priklanime ke svetlounce  bezovy, kremovy......

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Morgaine said:

Tak ty okna jsou super, skvělá barva :). Na antracit grau jsem poslední dobou alergická ;-).

Kamarad architekt mi rikal - modni je mit kontrastni okna a fasadu. A protoze tmave fasadni barvy jsou neskutecne drahe, tak se to dela obracene :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.