Přejít na obsah

Peľový filter


Snake

Doporučené příspěvky

Mám na vás skúsenejších niekoľko otázok

1. Pri výmene na FL modeli, treba dávať dole komplet stierače, či ich stačí odsunúť a vybrať ten ľavý diel (vyzerá byť nejak prerušený)

2. Aký filter odporúčate? (Značka, prípadne či s aktívnym uhlím/bez)

3. Dá sa nejak zbaviť zápachu ostrekovača (myslím že voda steká priamo pri filter a od toho to cítiť)

4. Známy hovoril že keď sa mení filter tak sa dáva dole guma, a celý ten diel sa potom musí vymeniť za nový, je to pravda?

 

Díky za prípadné odpovede :palec:

Odkaz ke komentáři
Mám na vás skúsenejších niekoľko otázok

1. Pri výmene na FL modeli, treba dávať dole komplet stierače, či ich stačí odsunúť a vybrať ten ľavý diel (vyzerá byť nejak prerušený)

2. Aký filter odporúčate? (Značka, prípadne či s aktívnym uhlím/bez)

3. Dá sa nejak zbaviť zápachu ostrekovača (myslím že voda steká priamo pri filter a od toho to cítiť)

4. Známy hovoril že keď sa mení filter tak sa dáva dole guma, a celý ten diel sa potom musí vymeniť za nový, je to pravda?

 

Díky za prípadné odpovede :palec:

Ahoj tak odpoved na bod 1-nemusis davat dolu sterace,jen je zapni at najedou na okno asi doprostred a vypni zapalovani........zustanou stat na miste.ano staci sundat tu tesnici gumu a jen ten levy dil(pohled proti smeru jizdy)-Bod 2-Ja mam MANN a klid.jestli s akt.uhlim nebo ne je na tobe a tve penezence :pivo: .Bod 3 netusim.....tezko radit takhle na dalku.bod 4 NENI pravda vymen jen ten filtr.Hlavne si dej pozor at ho das spravne,podivej se jak je namalovana sipka na tom filtru.Ukazuje smer proudeni vzduchu,tak at to neotocis

Odkaz ke komentáři

Ďakujem za odpoveď. Má tu niekto skúsenosti s filtrom s aktivným uhlím? Myslím teda či to má niekto v aute, a aký je efekt, či sa za to oplatí dávať peniaze. K bodu 4, v lete mi to je jedno (keďže letná zmes je voňavá), ale v zime je to naozaj o hubu. Vám sa to nestáva?

 

PS: na margo tvojho avataru :palec: :

30796_126908877334735_100000468704059_263455_2791573_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Presne, muzes zapomenout na tlacitko vnitrni cirkulace vzduhu. Je to jedninej rozidl ale treba gdyz u O1 pri smeru vetrani na okno cirkulace nefunguje takze v zime je to velice dobra vec.

 

A "smradu" z ostrikovacu se nezbavis, proste je to u kazde skodofky (ale i auta) takhle a neni tam co resit.

Odkaz ke komentáři

Tady máš návod: http://skodaoctavia.cz/clanek/vymena-prachoveho-filtru

stěrače stačí zastavit v poloze na skle. Ten plast rád praská takže pokud se ti nepovede tak stojí okolo 500Kč. Mě taky praskl ale až po několikáté výměně.

Ale jen trošku takže to neřeším.

 

Mám fitlr Pride a nedoporučuji moc nepasuje musel se upravovat, stál 100Kč. Příště si raději připlatím.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...