Přejít na obsah

jezdec na el.stahovačku


Doporučené příspěvky

mam takisto problem s oknom na vodicovej strane. Zo dna na den to proste neslo .. nechapem. Teraz ked stlacim tlacidlo na stiahnutie okna tak pocujem akoby sa motorcek tocil len to tam chrasti akosi.. tak to radsej rychlo vypnem. Co som cital na nete tak myslim ze budem potrebovat SPOUSTEC SKLA PREDNI LEVY. Co vy myslite ?

 

Budeš mít pravděpodobně roztřepené lanko. jak vyndáš stahovačku tak to zjistiš. Většinou to lanko poškodí i tö plastové kolečko kde se to navíji. Lepší je vyměnit celou stahovačku.

Me se stalo to samé novou jsem koupil v OBautodily za 670,- a jsem spokojem, funguje jak má.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

no chlapy.. dostal som sa k tomu, ze to idem opravit... no plastovy jazdec osobitne nemaju nikde v meste, ze to je len polsky padelek, ze original sa samostatne vraj neda kupit... a este som dosiel k tomu, ze mam iny jazdec ako v linkoch ktore tu su.. moj je cierny a ma iny tvar... je mozne ich zamenit?? diki moc..

Odkaz ke komentáři
no chlapy.. dostal som sa k tomu, ze to idem opravit... no plastovy jazdec osobitne nemaju nikde v meste, ze to je len polsky padelek, ze original sa samostatne vraj neda kupit... a este som dosiel k tomu, ze mam iny jazdec ako v linkoch ktore tu su.. moj je cierny a ma iny tvar... je mozne ich zamenit?? diki moc..

je to mozne ale musis kupit aj diel co drzi sklo a ak mas rv do roku 2000 budes aj skracovat par dielov (biely plast s pruzinkou)

1U0 839 197 - svěrka vlevo vzadu 220,15 Kč

1U0 839 198 - svěrka vpravo vzadu 220,15 Kč

1U0.837.584 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední pravý/zadní levý =-> 33,- Kč

1U0.837.583 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední levý/zadní pravý =-> 33,- Kč

skus cc autodily mne to prislo rychlo

Odkaz ke komentáři
no chlapy.. dostal som sa k tomu, ze to idem opravit... no plastovy jazdec osobitne nemaju nikde v meste, ze to je len polsky padelek, ze original sa samostatne vraj neda kupit... a este som dosiel k tomu, ze mam iny jazdec ako v linkoch ktore tu su.. moj je cierny a ma iny tvar... je mozne ich zamenit?? diki moc..

 

Nedávno mi praskl taky jezdec, byly to zadní levé dveře a samozřejmě, že jsem ten samý nesehnal protože mám před face a k dostani byl jen jezdec na face- octavku, takže jezdec neseděl k tomu plechovému uchytu ve kterém drží to okno, ale udělal jsem menší prasarnu vyhral jsem si s tím pomocí vazaciho dratu a drží to na něm jak přibité, když jsi trochu šikovný tak ten jezdec k tomu držáku nějak přiděláš. A funguje mi to perfektně žadná vule tam není uplně jak originál jen škoda že jsem to nevyfotil.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem

Mám dotaz Koupil jsem auto a po čase mi začaly praskat vsechny stahovačky :-)

Nejdřív řidič OK koupil jsem od jELDY stahovačku (neoriginál Diamont, ale je to vyzkoušené a normálně funguje)(kupoval jsem to i na moji již prodanou Octavii) a za nějaký čas ji jdu instalalovat Když pominu že na rozebírání musíte mít přesnej vercajk tak rozebrat to šlo važně dobře

Problém nastal v okamžiku nandání nové Stahovačka jako taková SEDÍ ve dveřích jako original zandám motorek a sklo do čelistí vše utáhnu Začnu zavírat okno a ono se NEDOVŘE zůstane mi cca 4cm otevřené !! Koukám co se stalo no nic nemůžu najít Stahovčka sedí jak má, okno sedí jak má Vyřešil jsem to tak, že jsem "nastavil" stahovačku starýmy čelistmi Okno funguje, ale ne asi na dlouho

Další stahovačka rupla u dveří za řidičem Zas jsem objednal od stejného dodavatele a VŠE SE OPAKOVALO včetně MEZERY

 

Stahovačka je na mé auto jELDA říká, že prodali x100ks a vše v pohodě (nemám důvod mu nevěřit) Jinak stahovačka maká jak má jen že je "krátká" okno se prostě nedovře a naopak při otevírání u řidiče mi bez "nastavení" okno sjede hluboko do dveří

 

Otázka - nevíte co se děje a co s tím ??

Kdo to dočetl až sem tak mu děkuji :-) a i díky za jakoukoli radu

 

L.

Upraveno uživatelem luban75
Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Ten zmetek jezdec se zlomil. Je to cerna varianta, mam rok vyroby 1999 (8004 323). Rozumim tomu spravne, ze musim koupit bud celou stahovacku, tzn.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0839462a-spoustec-skla-zadni-pravy-cn-8404.html

nebo linetu a vodic? Tzn.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0839198-lineta-skla-zadni-prava-oe-5063.html

a

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837584-plastovy-vodici-dil-spoustece-oken-pravy-skoda-5070.html

?

 

diky!

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Stahovačku som už opravoval vo všetkych dverách, dnes som sa ale stretol s touto poruchou u známeho na O1 1.9 TDI r.v. 97. Pri demontáži som zistil, že motor zo stahovačkou sú znitované. Vedel by mi niekto poradiť, či je ten motor zhodný z hladiska el. zapojenia ?  Prípadne ked nity odvrtnám dá sa to spojit šróbovým spojom ? Za odpovede ďakujem !

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...