Přejít na obsah

jezdec na el.stahovačku


Doporučené příspěvky

Guest chipmann
Chci se zeptat praskla mi stahovačka u řidiče a zadní levá taky. Musím proto kupovat celou novou stahovačku nebo jen ty jezce a co výměna složitější nebo v poho? a kdybys měl ty jezdce za kolik bys je nechal?

díky Honza

Záleží jestli jsi nenamotal lanka pokud né tak stačí vyměnit jen jezdce pokud ano potom je lepší koupit celou stahovačku novou seženeš za 600-700kč

Odkaz ke komentáři

rozdělej ten naviják a podívej se na ty namotané lanka - pokud nejsou moc roztřepené a nejsou úplně rozlisované vodicí drážky na kladce, dá se to spravit (lanka porovnat, drážky pilníčkem protáhnout, složit) fachčilo mi to pak OK - samo že s vyměněným jezdcem, nejlíp vyměnit za FL uchycení

Odkaz ke komentáři
rozdělej ten naviják a podívej se na ty namotané lanka - pokud nejsou moc roztřepené a nejsou úplně rozlisované vodicí drážky na kladce, dá se to spravit (lanka porovnat, drážky pilníčkem protáhnout, složit) fachčilo mi to pak OK - samo že s vyměněným jezdcem, nejlíp vyměnit za FL uchycení

 

 

 

Co je FL uchycení?

Odkaz ke komentáři
FL uchycení je po faceliftu, někdy od 08/2000 - ty jezdce mají jiné provedení, robustnější, měly by být z bíleho plastu (starší bývaly černé n. zelené), je jinak řešeno uchycení jezdec vs plechový držák skla...

 

 

Takže když koupim celou stahovačku na face, tak by to mělo jít bez problému přehodit na předface?

Odkaz ke komentáři
Tak jsem rozebral zadní dveře a jezdec rozlámaný a lanko roztřepené, zítra se stavím v Kelly maj tam stahovačku bez motoru (ten funguje tak prohodím) za 1200,- k tomu sleva na kartičku a bude to za litr.

Já jsem to kupoval na aukru za 650 bez motorku samo ten nepotřebuješ a super :palec: myslím že to bylo od "Daša Brno" tak mrkni

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
POMOC lidi,, kdž jsem dal okno dolu neco tam ruplo a okno spadlo a pro zmacknuti knofliku okno nevyjede a neco tam chrasti, jelikoz bydlim v super čtvrti tak bych to opravil co nejdrive dekuji za pomoc,, treba jak sundat tapet atd diky moc a popripadne co koupit

 

jakej máš rok výroby octy? jestli už máš face, tak koukni na aukro, maj tam plastové jezdce, který ti pravděpodobně praskl a ten stačí vyměnit. Myslim že to tu i někde je, jak na to. Se sundáním ti neporadím.

Odkaz ke komentáři
POMOC lidi,, kdž jsem dal okno dolu neco tam ruplo a okno spadlo a pro zmacknuti knofliku okno nevyjede a neco tam chrasti, jelikoz bydlim v super čtvrti tak bych to opravil co nejdrive dekuji za pomoc,, treba jak sundat tapet atd diky moc a popripadne co koupit

http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/opravaStahovacky.htm

 

jinak mi to taky prasklo pred barakem a navic vecer,kdy uz nebylo kde sehnat novou.Tak jsem rozebral tapec a to okno jsem nouzove podeprel v horni pozici drevenym spalikem.A na duhy den jsem ficel pro ten silonovy jezdec.A kdyz jsem to cele predelal(prace asi na 20 minut) jsem zjistil ze mam pokrcene lanko :palec: ,tak nakonec sla cela nova stahovacka bez motorku.Cena asi 800,-

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...

Toto už jsem řešil také, koupil jsem si přímo samotné jezdce. Odkaz je zde :http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837584-plastovy-vodici-dil-spoustece-oken-octavia.html a zde:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u08...en-octavia.html

jde to všechno snadno při troše zručnosti. Jedny dveře jsem dělal cca 45 minut(rozebrání tapece-stahovačka-vyměnění jezdců- natřít silikonovou vazelínou- zpětná montáž)

Odkaz ke komentáři

Já mám malinko menší problém a to,že zadní okno nejde dolů,když jsem sundal tapec a mačkal přepínač nahoru nebo dolů tak to někde v části motorku 2x cvakne,ale nic se nehne.Tak jsem chtěl vytáhnout ten motor,ale to asi nepůjde jen tak co? :)

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...