Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

koblížka

jezdec na el.stahovačku

47 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Já mám malinko menší problém a to,že zadní okno nejde dolů,když jsem sundal tapec a mačkal přepínač nahoru nebo dolů tak to někde v části motorku 2x cvakne,ale nic se nehne.Tak jsem chtěl vytáhnout ten motor,ale to asi nepůjde jen tak co? :)

Upraveno uživatelem Radas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

mam takisto problem s oknom na vodicovej strane. Zo dna na den to proste neslo .. nechapem. Teraz ked stlacim tlacidlo na stiahnutie okna tak pocujem akoby sa motorcek tocil len to tam chrasti akosi.. tak to radsej rychlo vypnem. Co som cital na nete tak myslim ze budem potrebovat SPOUSTEC SKLA PREDNI LEVY. Co vy myslite ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo, ve čtvrtek jsem řešil to stejné. Stahovačka umřela. Lanko se vysmeklo a namotalo. Nová stahovačka za 700 Kč neoriginál

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
mam takisto problem s oknom na vodicovej strane. Zo dna na den to proste neslo .. nechapem. Teraz ked stlacim tlacidlo na stiahnutie okna tak pocujem akoby sa motorcek tocil len to tam chrasti akosi.. tak to radsej rychlo vypnem. Co som cital na nete tak myslim ze budem potrebovat SPOUSTEC SKLA PREDNI LEVY. Co vy myslite ?

Budeš mít pravděpodobně roztřepené lanko. jak vyndáš stahovačku tak to zjistiš. Většinou to lanko poškodí i tö plastové kolečko kde se to navíji. Lepší je vyměnit celou stahovačku.

Me se stalo to samé novou jsem koupil v OBautodily za 670,- a jsem spokojem, funguje jak má.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nazdar chlapy... takze ako to tu citam tak som asi trafil... zadne lave okno spadlo pri zabuchnuti dvier... dufam ze to co mam zlomene je prave ten jazdec co tu spominate.... mala plastova suciastky ktore beha v kolajnicke a je zacvaknuta do okna.... to je ono?? diki moc..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo, ten plastový blbinec většinou prdne. Nový stojí asi 30Kč, nicméně mě se při tom poškodil celý mechanismus stahování, tak jsem kupoval celou stahovačka za cca 1200. Mám koupené nové ty plastové unašeče a preventivně je vyměním všude. Zatím mám levou stranu auta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no chlapy.. dostal som sa k tomu, ze to idem opravit... no plastovy jazdec osobitne nemaju nikde v meste, ze to je len polsky padelek, ze original sa samostatne vraj neda kupit... a este som dosiel k tomu, ze mam iny jazdec ako v linkoch ktore tu su.. moj je cierny a ma iny tvar... je mozne ich zamenit?? diki moc..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
no chlapy.. dostal som sa k tomu, ze to idem opravit... no plastovy jazdec osobitne nemaju nikde v meste, ze to je len polsky padelek, ze original sa samostatne vraj neda kupit... a este som dosiel k tomu, ze mam iny jazdec ako v linkoch ktore tu su.. moj je cierny a ma iny tvar... je mozne ich zamenit?? diki moc..

je to mozne ale musis kupit aj diel co drzi sklo a ak mas rv do roku 2000 budes aj skracovat par dielov (biely plast s pruzinkou)

1U0 839 197 - svěrka vlevo vzadu 220,15 Kč

1U0 839 198 - svěrka vpravo vzadu 220,15 Kč

1U0.837.584 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední pravý/zadní levý =-> 33,- Kč

1U0.837.583 - díl vodící spouštěče oken octavia, přední levý/zadní pravý =-> 33,- Kč

skus cc autodily mne to prislo rychlo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nedávno mi praskl taky jezdec, byly to zadní levé dveře a samozřejmě, že jsem ten samý nesehnal protože mám před face a k dostani byl jen jezdec na face- octavku, takže jezdec neseděl k tomu plechovému uchytu ve kterém drží to okno, ale udělal jsem menší prasarnu vyhral jsem si s tím pomocí vazaciho dratu a drží to na něm jak přibité, když jsi trochu šikovný tak ten jezdec k tomu držáku nějak přiděláš. A funguje mi to perfektně žadná vule tam není uplně jak originál jen škoda že jsem to nevyfotil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím potřebuji poradit, odešla mi stahovačka(lanko) ve předních dveřích. U Octavky rv.97, chtěl jsem to rozebrat, ale nemám ten torx co drží stahovačku na dveřích. Můžete mi prosím poradit jaká je to velikost? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem

Mám dotaz Koupil jsem auto a po čase mi začaly praskat vsechny stahovačky :-)

Nejdřív řidič OK koupil jsem od jELDY stahovačku (neoriginál Diamont, ale je to vyzkoušené a normálně funguje)(kupoval jsem to i na moji již prodanou Octavii) a za nějaký čas ji jdu instalalovat Když pominu že na rozebírání musíte mít přesnej vercajk tak rozebrat to šlo važně dobře

Problém nastal v okamžiku nandání nové Stahovačka jako taková SEDÍ ve dveřích jako original zandám motorek a sklo do čelistí vše utáhnu Začnu zavírat okno a ono se NEDOVŘE zůstane mi cca 4cm otevřené !! Koukám co se stalo no nic nemůžu najít Stahovčka sedí jak má, okno sedí jak má Vyřešil jsem to tak, že jsem "nastavil" stahovačku starýmy čelistmi Okno funguje, ale ne asi na dlouho

Další stahovačka rupla u dveří za řidičem Zas jsem objednal od stejného dodavatele a VŠE SE OPAKOVALO včetně MEZERY

Stahovačka je na mé auto jELDA říká, že prodali x100ks a vše v pohodě (nemám důvod mu nevěřit) Jinak stahovačka maká jak má jen že je "krátká" okno se prostě nedovře a naopak při otevírání u řidiče mi bez "nastavení" okno sjede hluboko do dveří

Otázka - nevíte co se děje a co s tím ??

Kdo to dočetl až sem tak mu děkuji :-) a i díky za jakoukoli radu

L.

Upraveno uživatelem luban75

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Malinky dotaz.Dnes koupen vodící díl stahovačky LZ,ale nejde mi do hlavy uchycení lanek když je na dílu pouze jeden montážní bod pro lanko.Je přeci třeba dvou pro tah nahorů a dolů ne.Poskytne prosím někdo foto detail

post-87-0-87814000-1413389550_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten zmetek jezdec se zlomil. Je to cerna varianta, mam rok vyroby 1999 (8004 323). Rozumim tomu spravne, ze musim koupit bud celou stahovacku, tzn.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0839462a-spoustec-skla-zadni-pravy-cn-8404.html

nebo linetu a vodic? Tzn.

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0839198-lineta-skla-zadni-prava-oe-5063.html

a

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837584-plastovy-vodici-dil-spoustece-oken-pravy-skoda-5070.html

?

diky!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj.

Nakonec jsem to vyřešil výměnou za jezdce. Sice jsem u toho vyměnil komplet slovník, ale povedlo se.

Pokud se Ti s tím nechce zaobírat formou oprav tak si kup komplet bez motorku.

Z vrakáče je riziko prasknutí vlivem únavy materiálu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.