Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

235 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mam dotaz. V me Octavii II rv 2005 1.9 mam budiky s malym displayem (polovicnim), chtel bych si tam nechat dat takovy ten velky graficky, je to vubec mozne? Bude fungovat, mam pocit ze je to MaxiDot 2 ale nejsem si jisty.

Predem moc dekuji za rady

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Samotný display se nemění. Musíš vyměnit celé budíky tzn. ty stávající za budíky s maxidotem (samozřejmě pro diesel, když máš motorizaci 1,9)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To samý co psal Alessi

měníš celý budíky, je jedno jestli z 1,9 nebo 2,0. Mám ten samý motor a budíky z RS diesel. Budíky seženeš v bazaru a přehodí ti je spousta kaprů z fora - mě je tam dával Váša z Prostějova.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musi se tahat nejake nove kabelaže k maxidotu když mam polodot.nebo vse je uplně stejné?Jen se nacvakne a naprogramuje?A maji vsechny budiky vsechny kontrolky stejne nebo je vice typu.Diky za odpoved

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jen se vymění budíky a nakóduje, nic víc není třeba :) musíš mít ovšem palubní PC, jinak musíš koupit i páčku a kabeláž :P ale to u tebe nehrozí :) kontrolky jsou stejné, možná jinak rozmístěné :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co je potřeba k výměně za RS budíky (předface)? Jak se pohybuje přibližně cena a zvládnu to sám?

Vím na koho se obrátit, ale píšu to sem, protože vím že mi Ol@af poradí (předem děkuji :palec: a kdyby to někdo v budoucnu potřeboval vědět...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nezvladnes je potreba nakodovat hodne veci, doporucuju sverit klubovym elektrikarum tobe nejbliz Vasa a Cosby. Ceny jsou vysoke pac je to nedostatkove zbozi, a budes potrebovat PIN auta, vzhledem k tomu ze mas 2005 tak to ho jeste davali k autu na nahradni klice do takoveho toho plastoveho pasku, pozdeji prestali davat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak v tom případě je otázkou jestli by nebylo lepší vyměnit to za face RS budíky? Protože předpokládám že pak by na MF FL volantu měl fungovat i pravý roller na maxidot ne? (Volant ještě nemám ale plánuju ho) Otázkou je co je vysoká cena, ale nad 5tis do toho nepůjdu byť se mi to líbí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

rozchodil je už jeden, ale jen díky tomu, že je to auto 8/2008, kde už je immo jako ve FL, takže to šlo ve škodovce přehodit a vše funguje, jak má.

Aby do straších OII šly budíky z FL, bylo by potřeba sadu klíčů fazit, motorovkou jednotku fazit a někoho, kdo udělá sladění imma - což jde jen online, takže zatím to jen tak nikdo neudělá

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

volant se nesundává, jen ho dej úplně do spodní polohy.. pak oddělat plast před budíkama a budíky drží tuším na 4 šroubkách - torxech :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A ako je to s výmenou normálnych budíkov za maxidot u faceliftu? Je to realizovateľné? VAS s online prístupom by bol k dispozícii. Dá sa to spraviť tak isto, ako keď sa mení rovnaký typ budíkov za nový kus cez položku "Výměna sdružených přístrojů"? Pri takejto výmene som už bol, bolo to bez problémov. Neviem ale, ako sa to bude správať a či sa to nejak nezablokuje, keď pôvodné budíky sú s obyčajným PP, a nové by boli s maxidotom...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ZDRAVIM,

NAJDE SE NĚKDO V OKOLÍ OSTRAVY, ABY BY MI NAKODOVAL MAXIDOT???

NEBO MI JEJ BUDE SCHPOPNÝ NĚKDO NAKODOVAT NA SRAZU OC ROZKOŠ???

DÍKY

Upraveno uživatelem Bazy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Od FL se dělají pro všechny benzínové motorizace jen jedny budíky?

Koukal jsem totiž na 1.8TSI a to má červené pole už při 6000 otáčkách což je dost blbost, vzhledem k tomu, že max výkon začíná klesat až u 6500.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kluci,měl bych dotaz ohledně maxidotu. Mám 1,9TDi a mám nabídku na RS maxidot,to jsem se dočetl,že by pasovat měl,že? a to hlavní. Auto je r.v. 2005, bude pasovat maxidot i jiného data výroby,řekněme třeba 2007-2008 před FL samozřejmě:) moc díky za odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.