Přejít na obsah

Maxidot


Guest Mr.Cement

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj :)

 

začínám mít problém s LCD na maxidotu (žluté krystalky) poslední měsíc se to docela rozrostlo, že už ani nevím, kolik je hodin :-D

 

byla by možnost dát FL budíky nebo z FL RS na TDI?

 

Mám O2 MR05 Elegance

Někdo mi říkal, že musím vyměnit i jednotku ABS z 06+ je to pravda, či ne?

 

A někdo, kdo dokáže i IMMO dát do provozu?:)

 

Díky moc za infooo

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak nakonec nebylo potřeba ani shánět benzínové budíky stačilo navštívit ferda25 ve Strakonicích a budíky mám předělal mi naftové na benzínové a vše funguje naprosto dokonale :)

Přehrát není problém, ale co folie?? Nebo jste z původních udělali naftové??

Jinak nějaké folie bych koupil, mám pár desek.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj,

 

tak jestli jsem to vše správně pochopil tak pokud bych chtěl dát budíky z Fl s maxidotem na mojí O2 rok 2005. musel bych přehodit polovinu ele v autě. to se mi nechce, takže když tam dám místo polodotu, maxidot z rs pred FL tak to půjde v poho. i když nemam RS.

pochopil jsem to správně?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Pokúšal som sa Dneska na O2 FL 2011 1.6Tdi dostať do hlavného menu Maxidotu packou na pravej strane, držal som ďalšie jedno, druhé tlačítko, ale napokon som sa tu docital, že to je iba palubný počítač čo som sklamaný trochu. Je potreba vymeniť budíky alebo sa to dá dokodovat?

post-6469-0-24725500-1489348844_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Byl by schopen někdo vyměnit polodot za maxidot? Jedná se mi o FL variantu, pokud je tedy už zprovozněno všechno včetně immo.

Mám 03/2007 O2 Scout (predFL). Můžu v okolí Přerova, případně Prahy.

 

Pokud jsem dobře pochopil, tak je to 1Z0 920 843D (je potřeba úpravy), nebo 1Z0 920 843G ?

Je u těchto budíkú zajištěna funkcionalita cornering lights? Vypínání/Zapínání z budíkú, nebo je tato funce držena v jiné jednotce a vždy je potřeba u předFL zapínat/vypínat kódóvání.

 

Úplně dost dobře netuším, jakou funkcionalitu by mi to přinesly výše uvedené budíky. Může někdo prosím rozepsat vícero?

 

1Z0 920 842 D budíky by pak byly s maxidotem a pruhem na kontrolky a 1Z0 920 842 G s kompletním maxidotem? <- Ty jsou určené pro modely O2 předFL?

 

Díky za odpovědi, jsem nováček, a přiznám se informace jsou tu vesměs neucelené,

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Prosím o radu, rád bych vyměnil polodot budíky u O2 BKD 2005 za budíky z O2 RS předface.

Je k tomu potřeba nějaká specifická řada budíků z O2 RS nebo se dají přizpůsobit jakékoliv?

Slyšel jsem o tom, že pouze některé jsou přizpůsobitelné a tady na fóru jsem to nenašel.

Budíky bych samozřejmě někde nechal vyměnit, ale než je začnu shánět, ať vím, co mám a nemám shánět.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím,

mám dotaz k maxidotu. Mám Octavku II 1,9 Tdi 4x4 rv 2/2006.

Maxidot mi nabízí jen 4 položky

 

MFS

Audio

Přídavné topení

Nastavení

 

Chybí tam např. telefon a navigace ( logicky nemá ve výbavě GPD a handsfree), vypnutí displeje a hlavně STAV VOZU

 

Chci se zda je to u těchto starších modelů normální a nebo je to nějak očesané.

 

Děkuju David

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...