Přejít na obsah

Maxidot


Guest Mr.Cement

Doporučené příspěvky

Pořád to neznamená, že máš maxidot... když otevřeš dveře, zobrazí se ti auto? Narozdíl od preFL aut, se už nevyskytuje ten půl displej, ale multifunkční ukazatel nahrazující ten displejík. Kamarád má předFL RS a maxe to v životě nevidělo. nejlíp sem hoď fotku z auta, pokud nemáš diagnostiku.

Záleží na výbavě, já mám maxidot i v předFace od výroby.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

V pohodě...tam není vůbec žádný problém. Sežeň budíky 1Z0 920 843D(ty musím upravit aby uměly teplotu oleje a digitální rychlost velkým písmem) nebo lépe 1Z0 920 843G(ty už to umí).

 

A pokud to nepotřebuješ a nemáš v plánu ani FL radia a nějakou novou HF sadu, tak ti můžu nabídnou předFL maxe z ročníku 2008, takže už má kontrolku tempomatu;)

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové.

Chci se zeptat.Koupil jsem starší octu 1,2TSI r.v 5/2010 bez maxíka. Nemám ani palubní počítač ale to se prý vymění jen páčka stěračů,dokoduje a hotovo. Ale chtěl bych maxe a proto se ptám. Asi je podmínkou mít MF volant nový nebo i použitý budík? Potom překodovat vasem asi pouze online? Četl jsem i že se dá vyrušit immo a pak už nemusím kodovat online? Jiné zabezpečení vozu mám takže to ani nevadí když budu bez imma. Děkuji.

Ostrava a okolí.

Odkaz ke komentáři

Páčku taky nemám ale jak jsem již zjišťoval tak není problém ji vyměnit. Ono tam původně nebylo vůbec nic. Podvolantovka už měněna kvůli tempomatu a dodával jsem dokonce i optiku taková ta malá kostička pod volantem. Takže by měla stačit jen výměna té páčky a nakodovat.

A co s tím maxem? Dá se tohle řešit i offline s vyřazením toho imma?

Dělám v servisu a s nějakým kodovanim zkušenosti jsou ale tohle jsem v životě nedělal jen kdysi v bývalém servisu přes VAS online.Ted už přístup k tomu nemám.

Odkaz ke komentáři

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=products&menu=%C5%A0koda|Octavia%20II%28A5%29%20facelift|Panely%20p%C5%99%C3%ADstroj%C5%AF

 

Pokud je mají kluci nové, tak s nima můžeš rovnou na online, což budeš mít v podstatě levnější.

 

Nikdo z kluků ti to počítám neudělá pod 2 tisíce + cesta, takže asi tak...

 

Tím nezavrhuju dodělávky offline, sám to tak mám, ale když není jiná možnost...

Odkaz ke komentáři

Zdravím pánové.

Chci se zeptat.Koupil jsem starší octu 1,2TSI r.v 5/2010 bez maxíka. Nemám ani palubní počítač ale to se prý vymění jen páčka stěračů,dokoduje a hotovo. Ale chtěl bych maxe a proto se ptám. Asi je podmínkou mít MF volant nový nebo i použitý budík? Potom překodovat vasem asi pouze online? Četl jsem i že se dá vyrušit immo a pak už nemusím kodovat online? Jiné zabezpečení vozu mám takže to ani nevadí když budu bez imma. Děkuji.

Ostrava a okolí.

Napis h2oenergy by to mozna zvladnul a ma v OV servis.

 

Ostrava http://www.toyopneu.cz/cs/montaze.html

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showuser=16845

 

 

Poptej se i Cosbyho

Upraveno uživatelem maros
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...