Přejít na obsah

Ako sa dostanem k ventilátoru?


Snake

Doporučené příspěvky

niekto? :) zajtra by som to rád spravil, stačí dať dolu tie šróby čo držia palubovku?

Nazdar,nemusis davat palubku dolu.na strane spolujezce zespod oddelej ten kryt(nevim co je to za matros),a pod nim je teleso ventilatoru.Odmotuj sroubky a dostanes se k vetraku.Prace dobra,akorat budes zlomeny pod palubkou jak indiansky sip.

pro tebe plati od ctvrteho obrazku dal :D,http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/KlapkaVnitrnihoOkruhu.htm

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

rozobraté, zložené všetko funkčné.

zaujímavé sú dve veci:

-ventilátor tlačí vzduch aj cez prachový/pelový filter von... ??? ...pokial nezapnem cirkuláciku vzduchu ale tá sa vypína automaticky keď nasmerujem vzduch na čelné sklo

-pri fúkaní na čelné sklo musím mať nadstavený studený vzduch aby to fúkalo ako tak, akonáhle prepnem na teplý vzduch tak nefúka takmer vôbec.... ;)

Odkaz ke komentáři

Preco by fukalo cezen von? Cez ten filter nasava... A ventilator je tak, ze fuka dovnutra a nie do toho filtra. :pivo:

 

pristup k vetraku je jednoduchy, je za odkladacou skrinkou pred spolujazdcom:

 

P1070713_mini.jpg

 

uvolnit ho je este jednoduchsie, zdola su len dve skrutky, das dolu kryt a vetrak "vypadne" dodola.

 

P1070715_mini.jpg

 

Za vetrakom uvidis klapku, cez ktoru prichadza vstupny vzduch z filtra pod torpedom.

Odkaz ke komentáři

oli -dakujem za obrázkovú inštruktáž :rolleyes: ale ja som to mal komplet rozobraté. ventilátor sa točí správnym smerom, recirkulačná klapka teiž funguje tak ako má..... teraz ma napadlo že vtom tunely od vetráka smerom k fukarom musí byť niečo zle ked tlačí vzduch von cez filter.. teda nie že by nechcel ísť aj cez fúkare ale je to bieda.

 

..do rozoberania komplet kurenia sa mi nechce :smich: ;)

Odkaz ke komentáři

rozoberat to cele? fuuha, nechcel by som. Stacilo mi, ze som dal vymenit cely blok za climatronic variantu... :loool:

 

Skusil si pozriet, ci tam nieco nevidis? Zrkadielko, baterka a ides. Aj ked... je to dost za roh.

Teoreticky mozem skusit pozriet na ten povodny blok, mam ho este v pivnici. :palec:

 

Co radiator, nemozes ho mat zaneseny prachom alebo tak nieco?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ha vidím témátko o větráku. To se mi hodí ;)

Podle obrázků jsem celkem pochopil jak se k němu dostat. Potřeboval bych ho vymontit-jen motor a turbínu.

Jaksi mi teď v zimě při zapnutí hučí-určitě to bude ložisko.

Jen mám obavu, že namazat ho nepomůže(nebo pomůže jen dočasně) a vyměnit asi jen komplet celý větrák co? :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
Nazdar,nemusis davat palubku dolu.na strane spolujezce zespod oddelej ten kryt(nevim co je to za matros),a pod nim je teleso ventilatoru.Odmotuj sroubky a dostanes se k vetraku.Prace dobra,akorat budes zlomeny pod palubkou jak indiansky sip.

pro tebe plati od ctvrteho obrazku dal :D,http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/KlapkaVnitrnihoOkruhu.htm

 

 

 

čusek, ty obraázky jsou super, mám problém s pískaním toho ventilátoru, jde to z pravé strany, takže to bude asi ono, pujde to nějak vyčistit a namazat, pomůže to? nebo se to musí vyměnit, koukal jsem že to stojí kolem 1600Kč, což se mi moc nelíbi :wub: Jen se chci zeptat někoho, kdo tomu rozumí.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...