Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Jeldo, měl jsem drobný problém. Objednával jsem na eshopu spodní čepy na OII, tedy L+P a dostal jsem oba levé - viz přiložené obrázky.(objednávka z Ponděli 3.8.2015 9:59 ráno) K mé smůle potřebuji hlavně ten pravý. :wallbash: Naštěstí již vykomunikováno a snad je ten správný již na cestě. Doufám, že nejpozději zítra dorazí, protože to do Pátku musí být hotové i s geoškou.

A když už si tu takhle "stěžuji" :lol: dříve zásilky z rána/dopoledne byly ještě ten den expedované a poslední dobou to je nejdříve druhý den večer. To přestáváte stíhat, nebo je to z důvodu prázdninového období?

Teď když se k tomu přičte ještě ta výměna čepu, tak mi kvuli tomu zbytečně dlouho straší rozebrané auto v garáži.

 

A ať tu jen nehanim, tak jsem byl kromě výčtu věcí výše vždy maximálně spokojen. :palec:

 

post-13488-0-29038700-1438771180_thumb.jpg

post-13488-0-35293800-1438771188_thumb.jpg

post-13488-0-16824800-1438771197_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ja tam mam mail od 4.8., to je celkom dlha doba na odpoved aj v dobe dovoleniek. Nie? Niektore obchody pre tieto ucely spravia tyzdnovu odstavku ako natahovat odpovede ;-) . Navyse ak ti stoji jedno auto v servise ...

 

Inak som objednaval niekolkokrat a vzdy bezproblemov dodane, akurat ta komunikacia byva obcas obtiazna.

Odkaz ke komentáři

Ja tam mam mail od 4.8., to je celkom dlha doba na odpoved aj v dobe dovoleniek. Nie? Niektore obchody pre tieto ucely spravia tyzdnovu odstavku ako natahovat odpovede ;-) . Navyse ak ti stoji jedno auto v servise ...

 

Inak som objednaval niekolkokrat a vzdy bezproblemov dodane, akurat ta komunikacia byva obcas obtiazna.

Ahoj ,

 

pošli mi prosím do SZ o co se jednalo .. diky

 

jinak se fakt omlouvám ale schazi 4 lidi ja to strašně znát :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte .)

 

to Lancelot - už je to vyřešené ?

 

Martin

 

Čau,

byl jsem teď mimo domov, takže jsem nemohl poslat díl zpět. Budu posílat v pondělí. Jen mám jednu nejasnost, tvůj kolega zmínil, že mám přiložit reklamační protokol, kde jej najdu respektive co je jím myšleno? Díky.

Odkaz ke komentáři

1 - pro mareczek - zavedl jsem dnes odpoledne už by to mělo být na eshopu - pro OC cena za kus 53,- kus s DPH

 

2 - pro Lancelot - je to zde : http://www.cc-autodily.cz/files/Image/reklamacni_protokol.pdf

 


 

Čau,

byl jsem teď mimo domov, takže jsem nemohl poslat díl zpět. Budu posílat v pondělí. Jen mám jednu nejasnost, tvůj kolega zmínil, že mám přiložit reklamační protokol, kde jej najdu respektive co je jím myšleno? Díky.

 

 

mrkni do SZ : )

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...