Přejít na obsah

CC-AUTODÍLY


Doporučené příspěvky

top1.jpg

 

Naše logo zobrazuje 3 automobilky: Škoda, Audi a Seat pod jedním koncernem Volkswagen. Pro tyto značky dodáváme autodíly.

O nás

 

Nabízíme náhradní díly (autodíly) na všechny značky koncernu VOLKSWAGEN a naší filosofií je poskytovat zákazníkům díly za stejné ceny pro různé značky. Tím lze ušetřit poměrně vysoké častky. Většina MOTOROVÝCH a PODVOZKOVÝCH DÍLŮ, které se montují do vozů Škoda, jsou naprosto stejné i pro vozy Audi, VW, i Seat. Jejich ceny jsou však u většiny prodejců daleko VYŠŠÍ!

 

* náhradní díly na vozy ŠKODA - Škoda 100, Škoda 105, Škoda 120, Škoda 130, Škoda Favorit, Škoda Forman, Škoda Fabia, Škoda Fabia Combi, Škoda Octavia, Škoda Octavia Combi, Škoda Octavia Scout, Škoda Roomster, Škoda Roomster Scout, Škoda Superb

* náhradní díly na vozy VOLKSWAGEN - Bora, Caddy, Fox, Golf 1-5, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Polo, Sharan, Touran, Transporter, Vento.

* náhradní díly na vozy AUDI - 80, 100, TT, A2, A3, A4, A5,A6, A8

* náhradní díly na vozy SEAT - Alhambra, Altea, Arosa, Cordoba, Ibiza, Inca, Leon, Malaga, Toledo.

 

 

Trvale máme na skladě téměř 10000 položek na výše uvedené typy vozů.

 

Naše sklady obsahují téměř 10000 položek, proto není problém expedovat zázazníkovi zakázku ihned po obdržení objednávky.

 

Jednotlivé položky vedeme jak v originálním provedení, tak i v mnohem levnějších replikách

 

Některé díly opravdu není potřeba kupovat originál, většinou se jedná o díly, které nejsou mechanicky velmi namáhané, proto máme na výběr od značkových po repliky za několikanásobně nižší ceny. Na originální díly i na repliky je poskytována stejná záruka, t.j. 2 roky od data prodeje

 

 

 

Není-li autodíl značkový, tak přesně garantujeme zemi původu. Nemateme zákazníky názvem značkový díl, který je značkový pouze logem na krabičce.

 

 

Při objednávce zboží za více než 4500,- Kč bez DPH zaplatíme balné a dopravné za Vás.

Doprava zdarma platí pouze při přepravě po území České republiky.

 

V případě, že se jedná o objemné zboží, které nelze zaslat v jednom balíku, platí tato výhoda pouze pro jeden balík. Za eventuelní další balíky bude po telefonické dohodě poštovné účtováno.

 

U položek, které nejsou momentálně na skladě budete individuálně informováni o termínu dodání.

 

 

Dodáváme i náhradní díly na starší vozy SKODA 105, SKODA 120, SKODA 130, SKODA FAVORIT, SKODA FORMAN, SKODA FELICIA (COMBI i PICKUP). Na starší modely vozů ŠKODA dodáváme ještě více než 3000 položek, dále i celou řadu karosářských a opravárenských dílů (lemy blatníků, části podběhů, ...)

V našem e-shopu najdete takové díly jako například:

 

* motorky, motorky ostřikovače, motorky topení, motorky stěrače

* chladiče vody, chladiče oleje

* rozvody, sady rozvodů, rozvodové řemeny, rozvodové kladky

* řízení, servořízení, řídící tyče

* čerpadla vodní, čerpadla servořízení, čerpadla palivačerpadla oleje

* hadice brzdové, hadice vodní, hadice tlakové

* filtry vzduchové, filtry paliva, filtry oleje, filtry klimatizace

* ložiska kluzná, ložiska axiální

* zámky dveří, zámky řízení, zámky centrální

* výfuky, výfuková potrubí

* poloosy, klouby poloosy

* tlumiče pérování, tlumiče výfuku, tlumiče kmitů

* pneumatiky letní, pneumatiky zimní

* koberce gumové, koberce kufru

* oleje motorové

* světlomety

* skla přední, skla zadní, skla boční

 

Car Centrum

Kosořice 22

294 41 Dobrovice

 

Otevírací doba:

Po – ČT : 7:00 – 16:00

Pá : 7:00 - 15:00

 

GPS:

Loc: 50°19'57.033"N, 14°58'21.643"E

 

EMAIL

ICQ: 474387559

SKYPE: cc-autodily

www.cc-autodily.cz

 

ČLEN FÓRA : jELDA

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
není tam nějaká poznámka pro doručení?

 

Jo, kolonka tam je. Ja jen nevedel, jestli tam mam psat cislo clena nebo by stacilo jen to, ze jsem clen OC atd, tak jsem se na to radsi vyprdnul, protoze Petr a Viktor mi napsali, ze sleva nejspis neni. A Ol@f se na me vyprdnul uplne a neodepsal mi. :palec:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...