Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

já používám toto, ta orig. od BMW je opravdu bomba, ten Simoniz není špatnej hlavně je znát na starším laku (na metle jsem ji ještě nezkoušel) a Nigrin je zhruba v barvě auta takže dobrý

 

 

Konny: jezdim tankovat k Shellce a tam maj leštičku v katalogu za body ale nepíšou kní žádný tech. údaje tak nevím taky bych chtěl takový lesk

post-182-1247418343_thumb.jpg

post-182-1247418357_thumb.jpg

post-182-1247418372_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mar.cz
Odkaz ke komentáři

S leštičkou od Shellky nemám zkušenost, ale asi to bude to samý co mám já, takže by byla dobrá tak akorát na nasení vosku na auto, ale vyleštění si musíš udělat ručně. Já jsem minulý týden umýval a leštil auto ručně s voskama Porzelack a výsledek je tento:

 

post-107-1247419930_thumb.jpgpost-107-1247419943_thumb.jpgpost-107-1247419959_thumb.jpgpost-107-1247419971_thumb.jpg

 

PS: omlouvám se za kvalitu, je to foceno mobilem, ale i tak si myslím, že jde poznat kvalita těchto vosků :palec:

Odkaz ke komentáři
Skoušl jse Tempo , to se mi zdálo tav nic moc . Tet používám Sonax a aximální spokojenost . Používám jak lestěnku tak sajrajt na plasty atd . Se vším velká spokojenost . :palec:

Bacha na to TEMPO!!! To je vyloženě na staré laky a i když to ze začátku vypadá na lesk...tak po prvním dešti lak je matný a zničený.

Odkaz ke komentáři

Zdarec, vzkaz pro Konnyho: Tak jsem si objednal ten Porzelack brusnou pastu na škrábance z myčky a vosk na metalízu a teflonem.Včera jsem tomu věnoval celej den a výsledek je luxusní auto vypadá jak když vyjelo zrovna z lakovny.Dělal jsem to jen ručně protože jsem leštičku před lety vyhodil byl to nějakej krám za 5kil. Ale ten výsledek je fak bomba.Už nebudu dělat žádný experimenty a jdu vždy jen do porzelacku a mužu ho vřele doporučit.

Konny tak díky moc za tip. :palec::palec::pivo::lol: :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Ta moje je značky Filson, má 3100 ot/min a kupoval jsem ji v Hypernově, no asi to bude nějaký šmejt. Zkusím se podívat jestli nebude třeba nějak uvolněný ten leštící kotouč...

 

Tady foto:

post-107-1246795044_thumb.jpg

Tak tu mám taky a přesně jak říkáš,když ji zapnu tak se točí a jak ji přiložím k autu tak jen vybruje a dělá čmouhy :huh: a tak všw leštím růčo!

Odkaz ke komentáři
Tak tu mám taky a přesně jak říkáš,když ji zapnu tak se točí a jak ji přiložím k autu tak jen vybruje a dělá čmouhy :palec: a tak všw leštím růčo!

 

Na nanesení vosku na auto je celkem dobrá, ale vyleštění dělám ručně, leštit ta leštička opravdu nedokáže, ale jak píšu, na roznesení vosku je celkem dobrá. Jinak mysko mi napsal toto vysvětlení, proč ta leštička vybruje a netočí se:

 

To su excentricke lesticky,nie rotacne.ALE...co som cital,vraj je lepsia takato jak tie rotacne,lebo nerobi velke slniecka na laku...Normalne sa roztoci a potom po prilozeni ide malymi kruzivymi pohybmi. Presne ako rucne ked lestis kruzivymi pohybmi len v mensej mierke

Odkaz ke komentáři

Měl jsem Turtle Wax s teflonem, lesk/výdrž na autě celkem OK nevýhoda je, že po zaschnutí je dílý, takže na černém autě celkem opruz to vyleštit. Teď mám Sonax 3in1 Nano, nebo jak se to jmenuje, ten je průhledný po zaschnutí, takže leštění mnohem lepší.

Jinak ty "no name" vosky myslím nebrat, vyhozené prachy a zbytečná námaha

Odkaz ke komentáři
Ja pouzivam barevny vosk (cerny) COLOR MAGIC PLUS od TurtleWax. Jake mate s timto voskem zkusenosti? Me se zda ze je docela dobry...

 

Taky ho používám a už u něj zůstanu.Vyzkoušel jsem již kde co a vyhovuje mi nejvíc,celkem snadná aplikace a solidní výdrž. ;)

Když porovnám třeba se Sonaxem ;) tak ten bych nechtěl ani zadarmo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...