Přejít na obsah

Čím leštíte octavie?


Hanny

Doporučené příspěvky

o cenu ani nejde.....sou to stranky zaměřené na DODO...a většina sortimentu je od nich...vcelku nic jineho tam nenajdeš...a je to ukázka práce s tím...reklama..

ale jako musí se nechat...vypadá to suprově...jen je mooc "patlátek" potřeba... tou 3M perfect-it a nebo finesse-it(levnější verze-ale taky výborná) je to jednodušší(není potřeba tolik věcí) a výsledek je téměř srovnatelný bych řekl...

tak když se to shrne tak se vcelku shodnem.....3M a DODO....cenově obě někde jinde než oslatní věci na broušení a leštění ale vysledky tomu odpovídají...řekl bych nejlepší na trhu....ohužel-málo používané :D většina lidí se dívá na cenu..takže tempo za 70kč vede.. :) :D

Odkaz ke komentáři

Ale velmi dobré matlátko v dostupné cenové relaci :) . Jinak máš pravdu, že většina lidí se dívá po ceně, mě vyhovuje právě ten Porzelack, udělá hodně muziky za málo peněz (zase málo peněz to taky není, ale je to v přijatelné míře)...

Odkaz ke komentáři
jaké??? na přobroušení a lestění neznám osobně nic lepšího...a pak už leda navoskovat tím "Dodo Juice" bo jak se to píše(na detailing.cz to vypadá hooodně dobře)...ale já osobně používám všechno od 3M.

Používá to i většina firem na renovace a opravy laků atd.

 

3M jsem používal a přešel jsem na system meguiars,3M strašně práší a meguiars uplně minimálně.voskuju jen dodem

Odkaz ke komentáři

:lool: jak říkaš..tak je.....já to mám doslova..přivezou vrak a pak je s toho voňavka... :lol::lol:

a lak mám OK...teprv rok starý takže to vždycky jen přeletím a je to krása..se na to dívám aj hodinu a furt mě to baví..lepší než televiza :lool: za jedno odpoledne je s toho uplně jiné auto..kór teď po zimě...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, chlapi poraďte mi. Mám metalízu modráhlubinná. Je to 9 rok staré auto..co ho mám já - 3 roky, umývám auto pouze v myčce a chtěl bych konečně použít nějakou tu hygienu na své vozítko. Chtěl bych jen rozleštit lak, ať zmiznou čmouhy a trošku se rozleští lak a opět vynikne metalíza. Poraďte mi tedy jaký produkt ? děkuji moc...

Odkaz ke komentáři
Ahoj, chlapi poraďte mi. Mám metalízu modráhlubinná. Je to 9 rok staré auto..co ho mám já - 3 roky, umývám auto pouze v myčce a chtěl bych konečně použít nějakou tu hygienu na své vozítko. Chtěl bych jen rozleštit lak, ať zmiznou čmouhy a trošku se rozleští lak a opět vynikne metalíza. Poraďte mi tedy jaký produkt ? děkuji moc...

http://shop.mvservice.cz/produkty/dodo-jui...250ml/c218.html

 

www.detailing.cz vše dokonale popsané. stačí trochu času a pročíst si to.

Odkaz ke komentáři
Ahoj, chlapi poraďte mi. Mám metalízu modráhlubinná. Je to 9 rok staré auto..co ho mám já - 3 roky, umývám auto pouze v myčce a chtěl bych konečně použít nějakou tu hygienu na své vozítko. Chtěl bych jen rozleštit lak, ať zmiznou čmouhy a trošku se rozleští lak a opět vynikne metalíza. Poraďte mi tedy jaký produkt ? děkuji moc...

 

 

záleží jak to chceš leštit pokud ručo tak rovnou zapoměn na super výsledek auta po myčkách je potřeba leštit strojem,a pokud nemáš zkušenosti tak uděláš spiš víc škody než užitku.Nechej si lak profesionálně rozleštit a pak už si ho jen udržuj.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No tak to je ranec. Měl jsem Felinu 14 let starou a používal jsem jenom Tempo a vždycky super. Co mám Oktávku tak jsem dával údržbu laku a vosk pouze v myčce a taky to nebylo špatný. Jenže nedávno jsem si všiml jakých si skvrn, na střeše pod haguskama, která mi připadají jako mastnota která ale nejde běžnými odmašťovadly odstranit. Uvažoval jsem tedy opět o Tempu, ale po přečtení této debaty zkusím něco třeba od želvy.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...